Шпаклювальні роботи

ru ua
Рейтинг послуги 8.66 з 10 на основі 14 оцінок

шпаклювальні роботи в КиєвіШпаклівка представляє собою універсальний матеріал, який використовується для вирівнювання різних площин перед початком їх декоративної обробки.

Шпаклювальні роботи діляться на кілька етапів:

після остаточного висихання штукатурки поверхню прогрунтовують спеціальним розчином, на який згодом буде наноситься стартовий шар шпаклівки з метою ліквідації грубих нерівностей і перепадів. Даний етап припускає нанесення на стіни і стелі більше одного шару шпаклівки, з обов'язковими перервами на висихання;

на завершальній стадії вирівнювання дрібних і незначних вад, а також для надання площині гладенької текстури, використовують фінішну шпаклівку, яку наносять тонким шаром.

Завдяки своїм високоякісним характеристикам широке визнання здобули шпатлювальні суміші, виготовлені на полімерній основі, призначені для шпаклювання під шпалери і фарбування.

Класифікація за видом сполучних компонентів

Видова диференціація шпаклівки можлива за типом основної в'яжучої речовини, що входить до її складу. Таким чином, можна виділити її наступні різновиди:

  • Цементна – володіє високим показником вологостійкості і широко застосовується для обробки кухонь і ванних кімнат.
  • Гіпсова – погано переносить температурні перепади і вологість, тому її недоцільно використовувати у вологих і мокрих приміщеннях.
  • Полімерна – універсальна високоякісна і дорога суміш.

Вибір конкретного виду шпаклівки залежить, насамперед, від типу оброблюваної поверхні.

Шпаклівка гіпсокартону

шпаклівка ГКЛНа відміну від цегляної стіни, гіпсокартон володіє рядом переважних характеристик, які полегшують оздоблювальні роботи. Процес шпаклівки гіпсокартону відрізняється значною простотою і легкістю, проте має свої специфічні особливості, без знання яких важко досягти високого результату. Шпаклювання гіпсокартону передбачає обробку і вирівнювання всіх швів, стиків та кріпильних отворів.

Вибираючи шпаклівку для гіпсокартону слід враховувати властивості й особливості застосування, вказані на упаковці. Найбільш універсальним видом є полімерна шпаклівка, яка ідеально підійде як для шпаклювання гіпсокартону під фарбування, так і під шпалери. Незважаючи на високу вартість, раціональність її вибору під фарбування гіпсокартону полягає в тому, що витрати даного матеріалу набагато менші, ніж у випадку підготовки поверхні під шпалери.

Шпаклівка стін під фарбування

На сьогоднішній день досить популярною і затребуваною у створенні стильного та модного дизайну є процедура декорування стін за допомогою фарбування. Під подальше фарбування шпаклівку слід наносити на підготовлену поверхню, оброблену спеціальною ґрунтувальною сумішшю. Оздоблення стін допускає можливість нанесення декількох шарів шпаклівки, і в деяких випадках можливе використання малярної сітки.

Шпаклівка під шпалери

Для того щоб якісно поклеїти шпалери на стіну, потрібно попередньо її ретельно відшпаклювати. Тільки на ідеально рівній поверхні нове декоративне покриття буде виглядати гарно. Шпаклівка приховає всі тріщини, нерівності, вм'ятини, і стіни не доведеться, в результаті, завішувати килимами.

Вартість вирівнювання поверхонь шпаклівкою

Розцінки на шпаклювальні роботи на сьогоднішній день відрізняються, перш за все, своєю доступністю. Різноманіття спеціалізованих фірм у Києві, які надають послуги даного характеру, досить велике, чим і пояснюється широкий діапазон цін на шпаклювальні роботи.

Звертаючись в компанію «ТеплоКомфорт», Ви забезпечуєте якісний ремонт Вашого житла за цілком прийнятну ціну. Наші кваліфіковані співробітники якісно і в строк виконають шпаклювальні роботи будь-якої складності. Більш того, Ви отримаєте професійну консультацію щодо правильного вибору матеріалів і засобів догляду за ними. Ціна шпаклівки під шпалери або фарбування розраховується індивідуально, і залежить від вибору оздоблювального матеріалу, площі приміщення, терміновості і багатьох інших факторів.

Чому «ТеплоКомфорт»?

  • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
  • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
  • власна команда перевірених робітників;
  • якісно виконуємо суміжні види робіт;
  • робота виконується в рамках поставлених термінів;
  • прийнятні ціни.
про шпаклювання стелі

Шпаклювання стелі

Шпаклювання стелі хоч і не відрізняється в технічному плані від шпаклювання стін, але являє собою більш складну задачу. Причина цього в положенні даної поверхні. У цій статті можна ознайомитись із способами шпаклювання стелі та дізнатися про інші важливі деталі цього процесу.

про шпаклювання стелі
про шпаклювання стін

Шпаклювання стін

Перед тим, як поклеїти шпалери або пофарбувати стіни їх потрібно ретельно прошпаклювати. Робиться це з метою вирівнювання поверхні, що, крім більш презентабельного вигляду, продовжить термін експлуатації декоративного покриття. Про особливості цієї роботи і піде мова в данній статті.

про шпаклювання стін