Шпаклювання стелі

ru ua
Рейтинг послуги 8.6 з 10 на основі 2 оцінок

шпаклівка стелі в КиєвіСтворюючи ідеально рівну стелю, необхідно звертатися за допомогою до компетентних людей, які неодмінно порадують Вас високою якістю виконаної роботи.

Етапи шпаклювання стелі: як досягти ідеальної поверхні

Шпаклювання стелі проводиться з метою згладжування суттєвих і дрібних дефектів поверхні, які проявляються після висихання штукатурки. За її допомогою можна легко усунути найгрубіші перепади і нерівності, а також легко замазати наявні на поверхні тріщини і щілини. Через свою дрібнодисперсну структуру шпаклівка дозволяє досягти відмінного результату роботи, а саме – отримати абсолютно рівну площину.

Залежно від різновиду використовуваного матеріалу, шпаклівка стелі, як правило, проводиться у два етапи:

  • Перший – використання стартової шпаклівки для ліквідації грубих недоліків і остаточного вирівнювання поверхні, яке здійснюється за допомогою нанесення декількох шарів матеріалу на стелю, можливо навіть з використанням маяків.
  • Другий – коригування основного шару фінішною шпаклівкою, у результаті чого отримуємо бездоганно рівну і глянсову поверхню. Нанесення цього матеріалу вимагає обов'язкового прогрунтування підготовленої площини.

Вибір матеріалу

Зіткнувшись із необхідністю проведення ремонтних робіт у своєму житлі, на певному його етапі Ви обов'язково зіткнетеся з проблемою вибору відповідного матеріалу для вирівнювання стелі. Серед величезного різноманіття оздоблювальних матеріалів досить складно віддати перевагу певному з них.

Вибираючи відповідний матеріал для вирівнювання стелі слід обов'язково враховувати базову її класифікацію за ступенем готовності, виходячи з якої шпаклівки бувають у вигляді сухого порошку або ж готовими до застосування розчинами.

Більше того, вони можуть бути цементними, гіпсовими, полімерними та ін., кожна з яких буде володіти певним переліком переваг і недоліків.

RotbandВибираючи суху шпаклівку для стелі під фарбування, слід детально вивчити рекомендації наведені на упаковці. У більшості випадків за допомогою даного матеріалу досягають ідеальної поверхні при невеликих початкових відхиленнях, в іншому ж випадку, змушені вдаватися до вирівнювання штукатуркою. Проте сучасний ринок будівельних матеріалів, в якості альтернативного варіанту, може запропонувати Вам шпаклівку «Ротбанд», з допомогою якої можна усунути значні перепади більш ніж 5 см.

Більше того, у процесі роботи по вирівнюванню поверхні, існує варіант шпаклювання стелі з сіткою, яка допомагає надати оброблюючим шарам додаткову міцність і надійність, а також уникнути появи всіляких тріщин у майбутньому.

Вибираючи шпаклівку для стелі ванної кімнати, слід звернути увагу на водостійку фінішну шпаклівку – «Ветоніт ВХ». Для сухих приміщень можна скористатися сумішами на клейовій основі, такими як «Ветоніт ЛР» чи «Ветоніт КР».

Особливості шпаклювання стелі під фарбування

На заключному етапі проведення ремонту в житлових приміщеннях визначальним і найбільш складним моментом є шпаклювання стелі під фарбування. Якщо Ви наважилися здійснити цю роботу самостійно будьте готові до великих труднощів, з якими Вам обов'язково доведеться зіткнутися в процесі її виконання.

шліфуванняШпаклівка бетонної стелі вимагає проведення кількох етапів вирівнювання шпаклівкою, які представляють собою досить тривалі і трудомісткі періоди ремонту. Перед нанесенням фінішного шару слід обов'язково скористатися шліфувальною машинкою для згладжування можливих нерівностей.

Більш легким є процес шпаклівки гіпсокартонної стелі, який вимагає лише шпаклювання з'єднувальних швів, покриття ґрунтовою сумішшю і нанесення фінішного матеріалу.

У будь-якому разі звернення до справжніх професіоналів дозволить істотно заощадити дорогоцінний час і полегшить процес ремонтно-будівельних робіт у Вашому домі.

Вартість шпаклювання стелі

Ціна на шпаклівку стелі розраховується з урахуванням кількості необхідних матеріалів, загальної площі поверхні і багатьох інших факторів. Більш детальну інформацію з цього питання Ви можете дізнатися зателефонувавши нашим консультантам.

Чому «ТеплоКомфорт»?

  • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
  • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
  • власна команда перевірених робітників;
  • якісно виконуємо суміжні види робіт;
  • робота виконується в рамках поставлених термінів;
  • прийнятні ціни.