Шпаклівка стін

ru ua
Рейтинг послуги 9.4 з 10 на основі 1 оцінок

шпаклівка стін у КиєвіШпаклівка є універсальним оздоблювальним матеріалом, використовуваним для створення бездоганно рівної і гладкої поверхні. Вона дозволяє вирівняти видимі дефекти стін і стель, а також замаскувати тріщини та інші дрібні вади, отримані в результаті попередніх оздоблювальних робіт.

Шпаклівка стін, етапи робіт

Складний і багатоступеневий процес роботи зі шпаклівкою передбачає кілька основних етапів:

 1. Огляд приміщення фахівцем і визначення спектру необхідних робіт.
 2. Підготовка якісної основи під шпаклівку шляхом грунтування реконструйованої поверхні.
 3. Нанесення шпаклівки (у кілька етапів).

Слід зазначити, що при підготовці стін під шпалери, достатньо буде нанести два шари шпаклівки, в той час як шпаклівка стін під фарбування вимагає максимально ідеального результату, а тому дозволяє накладати необхідну кількість шарів для вирівнювання.

Для виконання даного виду роботи майстру знадобляться наступні інструменти:

 • міксер для шпаклівки;
 • шпателя різної форми, розмірів і призначення;
 • спеціальна гладилка;
 • шліфувальна машинка.

У разі відсутності яких, можна скористатися наявними підручними засобами, такими наприклад, як шматок пластику або гуми.

Кілька слів про вибір шпаклювальної суміші

Зіткнувшись з необхідністю вибору шпаклювального матеріалу для оздоблювальних робіт, слід ретельно ознайомитися з їх основними характеристиками та показаннями до застосування, зазначених на упаковці.

Залежно від місця використання, її поділяють на інтер'єрну (гіпсова) і фасадну (цементна). Універсальними властивостями володіє полімерна шпаклівка, ідеально підходить для будь-яких поверхонь, незалежно від їх просторового розташування.

Шпаклівка стін під шпалери

вирівнювання стін під шпалери у КиєвіВизначальним фактором, що створює сприятливу основу для поклейки шпалер, є якісна шпаклівка стін. Для успішного здійснення цього процесу слід ретельно підготувати поверхню для шпаклювання – очистити її від забруднень, закрити наявні тріщини і нанести грунтовку. Фінішна шпаклівка стін проводиться на заключному етапі вирівнювання площини для досягнення бездоганного результату.

Шпаклівка стін під фарбування

На сьогоднішній день для створення креативного дизайну інтер'єру широко використовують метод декорування стін фарбою. У цьому випадку досвідчені майстри рекомендують наносити не менше трьох шарів шпаклівки з використанням армуючої сітки для зміцнення. Перед шпаклюванням необхідно обробити стіни спеціальним розчином ґрунтовки.

Декоративна шпаклівка

Цей декоративний матеріал, нерідко використовуваний для створення незвичайних інтер'єрних ідей, користується великою популярністю на сучасному ринку. При роботі зі шпаклівкою, майстер вміло наносить на поверхню кілька шарів і створює неповторну комбінацію малюнків і відбитків за допомогою спеціального інструменту.

Вартість робіт

Розцінки на шпаклювальні роботи в Києві відштовхуються від багатьох факторів. У залежності від обсягу роботи і фактури оброблюваної поверхні визначається ціна на шпаклювання стін. Варто відзначити, що ціна шпаклювання стін під шпалери буде нижче, ніж у випадку шпаклівки під фарбування, в силу меншої витрати матеріалів. Якщо Ви хочете зробити якісний ремонт вашого житла необхідно звернутися до справжніх професіоналів, які виконають якісний комплексний ремонт і реалізують будь-яку креативну ідею.

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених робітників;
 • якісно виконуємо суміжні види робіт;
 • робота виконується в рамках поставлених термінів;
 • прийнятні ціни.