Штукатурні роботи

ru ua
Рейтинг послуги 9.7 з 10 на основі 1 оцінок
штукатурні роботи в Києві

Вартість штукатурних робіт у Києві

Найменування робіт площа ціна
(з матеріалом)
Утеплення фасаду квартири пінопластом (зовнішні стіни) м² від 340 грн
Можете докладніше ознайомитися з цінами на штукатурні роботи або зробити 

Штукатурні роботи є поширеним засобом для внутрішньої і зовнішньої обробки будівельних конструкцій. Їх головна мета – поліпшення експлуатаційних якостей і надання естетичного зовнішнього вигляду поверхонь. Також штукатурний шар помітно покращує тепло- і звукоізоляційні властивості приміщення. Якість виконаної штукатурки створює надійну основу для успішного проведення малярних та інших оздоблювальних робіт.

Штукатурні роботи – це досить трудомісткий процес, що вимагає певної кваліфікації, професіоналізму і навичок роботи.

Мокра і суха штукатурка

Мокра штукатурка (монолітна) широко застосовується при внутрішніх і зовнішніх ремонтно-будівельних роботах. Добре підходить для приміщень з високими показниками вологості повітря.

Суха штукатурка являє собою процес обшивки поверхонь, що обробляються спеціальним матеріалом (гіпсокартон або гіпсоволоконна плитка). Може використовуватися тільки для проведення інтер'єрних робіт, в той час як мокра штукатурка широко використовується для обробки фасадів.

Способи нанесення монолітної штукатурки

штукатурка машинним способомРозчин будь-якого складу і консистенції, що використовується для штукатурення стін, може наноситися на стіни двома основними способами:

ручним – з використанням таких інструментів, як кельня і шпатель. Даний метод вимагає більше часу для здійснення і застосовується для обробки невеликих приміщень з різноманітністю архітектурних елементів (каміни, колони, ніші, арки тощо);

машинним – характеризується високою швидкістю виконання, економічною витратою матеріалу і гідною якістю. Застосовується цей метод для поверхонь з великою площею при проведенні як внутрішніх, так і зовнішніх оздоблювальних робіт.

За своїм складом штукатурні суміші бувають цементно-піщаними, цементно-вапняними, гіпсовими та полімерними, кожна з яких має особливі якісні та експлуатаційні характеристики.

Технологія проведення штукатурних робіт має чітку послідовність і структуризацію:

 • підготовка поверхні під обробку;
 • приготування обробних розчинів;
 • безпосереднє нанесення штукатурки.

Види штукатурок за призначенням

Штукатурні суміші, в залежності від функціональних особливостей, класифікуються на такі види:

 • чорнова – основні види: цементно-піщана, цементно-вапняна, гіпсова – використовується для підготовки приміщень до фінішної обробки;
 • теплозахисна – виготовляється з додаванням різних наповнювачів (гранульований пінополістирол або піноскло), і призначена для теплоізоляції приміщень;
 • акустична – до її складу можуть додавати алюмінієвий порошок, який утворює пористу звукоізоляційну поверхню, в результаті чого знижує рівень шуму в приміщенні;
 • гідроізоляційна – в її склад додають водонепроникні полімери, завдяки чому вона володіє високою стійкістю до впливу вологи, що обумовлює її широке застосування у ванних кімнатах і кухнях;
 • спеціальні розчини – включають такі різновиди штукатурки як рентгенозахисна і кислотостійка;
 • декоративна – застосовується для створення оригінального інтер'єрного дизайну.

Вибір конкретного її різновиду визначається переважно характером оброблюваного приміщення і очікуваним кінцевим результатом.

Фасадні та внутрішні штукатурні роботи

Для внутрішніх оздоблювальних робіт слід насамперед звернути увагу на показник екологічності обраного матеріалу. Найбільш оптимальним варіантом у цьому випадку буде штукатурка на водній основі, яка не буде виділяти шкідливі речовини.

Для фасадних робіт необхідно вибирати штукатурку, що має високий коефіцієнт стійкості до несприятливих впливів зовнішнього середовища (різкі перепади температури, висока вологість та ін), а також ідеальну міцність і довговічність.

Як перевірити якість відштукатуреної поверхні

якість штукатурних робітПеревіряючи якість штукатурних робіт, насамперед потрібно оглянути кути, які є головним показником правильно організованого процесу і дотримання техніки проведення робіт. Поверхня не повинна мати жодних дефектів, при цьому її вигляд має бути ідеально рівним і гладким. Наявність таких вад, як розтріскування, наявність горбів і западин свідчить про низькоякісну роботу.

Для того, щоб перевірити міцність зчеплення штукатурки з поверхнею, слід кілька разів вдарити долонею по сторонам кутів і в деяких довільних місцях – відсутність відшарувань і приглушених звуків говорить про високу якість виконаної роботи.

Перевірка рівності стін можлива з використанням лінійки, розміром 2.5 метра, яку слід прикласти до площини і зафіксувати ширину наявного проміжку – якщо він менше 5 мм – це свідчить про відмінний результат.

У разі перевірки вертикальності стін Вам знадобляться такі інструменти як рівень або висок. Головним якісним критерієм у цьому випадку буде зазор тих же параметрів, що й попередній.

Від чого відштовхується вартість штукатурних робіт

У Києві штукатурні роботи представлені в широкому ціновому діапазоні безліччю фірм, що надають послуги даного характеру.

Ціни на штукатурні роботи формуються з урахуванням таких факторів:

 • обсяг і рівень складності робіт;
 • спосіб проведення робіт (ручний або механізований);
 • вартість витратних і будівельних матеріалів;
 • кількість шарів штукатурки, необхідних для отримання ідеально рівної поверхні;
 • тип оброблюваної площини (стеля, підлога, стіни).

Замовити послуги компанії «ТеплоКомфорт» Ви можете, зателефонувавши по телефону, вказаному на сайті. Наші майстри оперативно і якісно виконають штукатурно-малярні роботи на об'єктах будь-якого призначення.

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених робочих;
 • якісно виконуємо суміжні види робіт;
 • робота виконується в рамках поставлених термінів;
 • прийнятні ціни.
про штукатурку стелі

Штукатурка стелі

Як краще провести обштукатурювання стелі? На яких матеріалах при цьому зупинити свій вибір? Чи варто взагалі штукатурити стелю або краще просто змонтувати підвісну або натяжну конструкції. Про все це і не тільки піде мова у даній статті.

про штукатурку стелі