Оштукатурювання стін гіпсовою штукатуркою

ru ua
Рейтинг послуги 9.2 з 10 на основі 1 оцінок
гіпсова штукатурка в Києві

Вартість оштукатурювання стін гіпсовою штукатуркою

Найменування робіт площа ціна
(з матеріалом)
Утеплення фасаду квартири пінопластом (зовнішні стіни) м² від 340 грн
Можете докладніше ознайомитися з цінами на штукатурні роботи або зробити 

Вибираючи оптимальний за якістю і ціною матеріал для вирівнювання стін і стелі, слід звернути увагу на гіпсову штукатурку, яка володіє рядом важливих характеристик, однією з яких є легкість у використанні. Більш того, даний обробний матеріал здатний надовго забезпечити комфортний мікроклімат в будь-якому приміщенні.

Переваги гіпсового розчину

На відміну від свого цементного аналога, гіпсова штукатурка володіє наступними важливими характеристиками:

Продуктивність

Головною перевагою даного матеріалу є швидкість нанесення та отримання ідеально рівної поверхні. Так, за достатньо короткий термін можливе обштукатурювання поверхонь великої площі. Крім цього, гіпсова штукатурка швидко висихає (за 3-4 дні) і не потребує проведення додаткових шпаклювальних робіт. Ця властивість дозволяє в свою чергу швидше завершити роботу декоративною фінішною обробкою.

Відсутність усадки матеріалу

Завдяки стійкості до усадки і появи тріщин, гіпсова штукатурка забезпечує надійний результат у вигляді міцної поверхні. Крім того, у разі потреби, поверхня легко вирівнюється подальшим нанесенням на неї фінішного шару, який ніяк не вплине на якісні характеристики оброблюваної площини.

Легка вага

Завдяки своїй легкій вазі, він є ідеальним матеріалом для створення бездоганно гладкої та рівної площини стелі. Менша вага гіпсової суміші не створює додаткове навантаження, чим значно продовжує експлуатаційний період будь-якій поверхні.

Витрата суміші

Економічність гіпсового розчину дозволяє обробляти значно більші площини у порівнянні з обробкою звичайним цементно-піщаним розчином, його витрата менше в 2-3 рази. Більш того, гіпс володіє більшою пластичністю, а також відрізняється легкістю і простотою виконання робіт.

Мікроклімат

Завдяки своїй пористій структурі, гіпс здатний забезпечити сприятливий атмосферний фон у приміщенні будь-якого типу. Гіпсова поверхня володіє унікальною здатністю поглинати і віддавати вологу залежно від зовнішніх умов.

Звуко- і теплоізоляція

Даний матеріал має відносно високий коефіцієнт тепло- і звукоізоляції, що дозволяє не тільки створювати стильний інтер'єр, а ще й сприяти на комфортність житлового простору.

Вогнестійкість

Пожежобезпечність гіпсу прирівнюється до пожежобезпечності бетону, що дає змогу запобігти поширення вогню по всьому приміщенню у разі пожежі. Ця властивість забезпечується наявністю в його кристалічній решітці двох молекул води, які здатні вивільнятися при виникненні полум'я і утворювати водяний пар.

Основні недоліки гіпсової суміші

 • низька міцність порівняно з її цементно-піщаним аналогом;
 • підвищує корозійні властивості дотичних металів;
 • не рекомендується використовувати в приміщеннях з високою вологістю;

Компоненти, що входять у склад гіпсової суміші:

 • гіпс, як основний і в'яжучий елемент одночасно;
 • мінеральний пластифікатор, який надає суміші властивість пластичності, що полегшує процес її нанесення;
 • комплекс полімерних добавок, що забезпечують її високі адгезивні властивості.

Сучасний ринок будівельних матеріалів рясніє видами штукатурок, виготовленими на основі гіпсу різними відомими виробниками – Knauf, Siltek, Ada, Atlas, Eurogips і т. д.

Способи нанесення штукатурної суміші на основі гіпсу

На сьогоднішній день існує два основних способи нанесення гіпсової штукатурки на стіни: ручний і механізований. Проте, під час використання кожного з них, слід пам'ятати, що поверхня, на яку наноситься суміш, повинна мати високу механічну міцність і бути ретельно підготовленою.

Особливості машинного і ручного способу

машинний метод нанесення гіпсової штукатуркиВибір прийнятного в конкретних умовах методу нанесення гіпсової штукатурки багато у чому залежить від площі оброблюваної поверхні і наявності у розпорядженні майстра необхідного обладнання.

Щодо приготування розчину – він може бути придатним тільки для ручного або машинного методу. В окремих випадках можна зробити універсальну суміш, яка підходить для кожного з них.

У процесі роботи з гіпсовою сумішшю необхідно володіти навичками і певним досвідом. Так, наприклад, важливо встигнути підрівняти тільки що нанесений, мокрий пласт штукатурки до моменту його схоплювання.

Ручний метод нанесення гіпсової штукатурки

У цілому основний алгоритм обробки стін гіпсовою штукатуркою складається з наступних етапів:

ручний метод нанесення гіпсової штукатурки

підготовка поверхні шляхом затирання і покриття грунтовкою;

за необхідності, слід зміцнити поверхню спеціальною армуючою сіткою, яка запобігає можливості появи на ній дрібних тріщин з плином часу;

приготування гіпсового розчину потрібної консистенції – чим більше товщина наносного шару, тим густіша робиться суміш;

нанесення готового розчину на поверхню за допомогою спеціального інструменту – шпателя, з подальшим його рівномірним розподілом по всій площі і вирівнюванням великим шпателем;

за необхідності, нанесення додаткових шарів (рекомендується проводити дану процедуру з інтервалом не менше, ніж 3 години).

Для створення ідеально рівної і гладкої поверхні у багатьох випадках застосовуються спеціальні стінові маяки – інструменти, що істотно спрощують сам процес роботи і підвищують якість кінцевого результату.

Що входить у вартість робіт

Ціна гіпсової штукатурки у багатьох будівельних магазинах Києва коливається в прийнятному діапазоні. Також цілком доступною є вартість самих робіт по її нанесенню, яка включає цілий комплекс наступних маніпуляцій:

 • обробка поверхні спеціальним грунтовим розчином;
 • монтування армуючої сітки (по мірі необхідності);
 • установка маяків для ідеально рівного результату;
 • безпосередньо нанесення штукатурки;
 • вилучення маяків, щоб уникнути їх ржавіння;
 • шліфування площини для надання їй глянцевого вигляду.

Компанія «ТеплоКомфорт» надає гарантію на всі види оздоблювальних робіт і своєчасно виконує замовлення, залишаючи задоволеним кожного клієнта.

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше, ніж 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених спеціалістів;
 • якісне виконання суміжних видів робіт;
 • виконання роботи в рамках заявлених термінів;
 • прийнятні ціни.