Машинна штукатурка

ru ua
Рейтинг послуги 9.49 з 10 на основі 18 оцінок
машинна штукатурка в Києві

Вартість механізованих штукатурних робіт в Києві

Найменування робіт площа ціна
(з матеріалом)
Гіпсова штукатурка машинним способом м² від 110 грн
Цементно-піщана штукатурка машинним способом м² від 105 грн
Можете докладніше ознайомитися з цінами на штукатурні роботи або зробити 

Прискорити і оптимізувати процес проведення ремонту, а також отримати бездоганний результат оздоблювальних робіт можна, використовуючи машинну штукатурку. Даний спосіб ідеально підходить для штукатурення стін, стель, а також кутів і укосів. Компактність обладнання дозволяє проводити ремонтні роботи навіть в приміщеннях з невеликою площею.

Де може бути застосована штукатурка машинним методом

Штукатурка механізованим способом широко використовується в наступних напрямках:

 • фасадна обробка поверхонь розчином цементно-піщаного складу;
 • інтер'єрне оштукатурювання гіпсовим розчином стін під фінішну обробку;
 • Набризкування штукатурки "баранчик";

Даний метод можна застосовувати для обробки штукатуркою бетону, газобетону, цегли і різного типу плит (бетонні, залізобетонні). Машинна штукатурка допускає використання практично будь-яких штукатурних сумішей, як гіпсових, так і на цементній основі.

Основні переваги машинної штукатурки

переваги штукатурки машинним способомМашинна штукатурка має ряд переваг перед ручним способом її нанесення, перш за все завдяки таким показникам:

 • висока якість робіт і мінімальні ризики допущення помилок;
 • висока швидкість виконання роботи завдяки автоматизації процесу;
 • економія за рахунок зниження витрати і вартості матеріалу;
 • економія за рахунок скорочення кількості необхідного персоналу;
 • відсутність необхідності в додатковому армуванні і проведенні фінішної шпаклівки;

Порівняння ручної та машинної штукатурки

З огляду на всі переваги машинної штукатурки стін, для багатьох залишається незрозумілим факт її меншої вартості на відміну від ручного методу нанесення. Це пояснюється повною автоматизацією процесу, а отже – скороченням часу на виконання роботи і зниженням витрат на матеріали. Тому цілком раціонально віддати перевагу даному методу, заощадивши час і гроші. Кінцевий кошторис може виявитися на 35-40% меншим в порівнянні з ручним методом. Більш того, штукатурка машинним способом створює ідеальну основу під будь-який різновид фінішної декоративної обробки (шпалери, фарбування та ін.).

Однак, існують випадки, коли не можна обійтися без штукатурки ручним методом. Наприклад, коли площа ремонтованого приміщення становить менше 200 м², або з інших технічних причин, що роблять неможливими проведення автоматизованих обробних робіт.

Суміші для нанесення

Для екстер'єрних робіт, як правило, використовується цементно-піщана штукатурна суміш в той час, як для внутрішніх робіт краще підходить розчини гіпсового складу. Слід зазначити, що машинна штукатурка не вимагає проведення додаткових шпаклювальних робіт і дозволяє за короткий час виконати великий обсяг.

На сьогоднішній день, багато виробників оздоблювальних сумішей подбали про те, щоб підвищити їх якісні характеристики шляхом додавання спеціальних компонентів у вигляді затверджувачів і присадок. Ці речовини запобігають появі тріщин на поверхні, а також допомагають створити ідеально рівну площину після висихання розчину. У разі необхідності, можливе використання спеціальної затирочної машинки, яка допомагає приховати незначні поверхневі дефекти оштукатурених поверхонь.

Етапи нанесення машинної гіпсової штукатурки

Процес нанесення гіпсової штукатурки механізованим методом виконується суворо з дотриманням усіх правил і послідовності технологічного процесу. Алгоритм виконання робіт виглядає наступним чином:

гіпсова штукатурка1. Замір площі – робляться точні виміри усієї поверхні, яку готували для виконання штукатурних робіт і обчислюється необхідна товщина шару, що наноситься.

2. Грунтування стін – проводиться після попереднього вирівнювання та очищення поверхні для забезпечення кращого зчеплення з нею штукатурки. В результаті неякісної грунтовки, або повної її відсутності, можливе відшарування штукатурного шару.

3. Виставлення маяків – відбувається по всьому периметру стіни на однаковій відстані один від одного. Штукатурка наноситься між ними, після чого вирівнюється спеціальним інструментом – правилом. Монтуються маяки за допомогою рівня, для забезпечення ідеально рівної оброблюваної поверхні.

4. Нанесення штукатурної суміші на стіни – виконується з використанням штукатурної станції, яка забезпечує рівномірну подачу розчину, що забезпечує насамперед швидкість робочого процесу.

5. Протяжка правилом по маяках – здійснюється для вирівнювання нанесеного розчину. Після протягування правила, надлишки суміші, що утворилися, обов'язково прибираються.

6. Розмочування штукатурного шару – проводиться з використанням розпилювача, щоб оштукатурена поверхня відмокла, після чого можна виконати її згладжування, ліквідуючи всі наявні нерівності.

7. Здача об'єкта – цей етап включає в себе прибирання приміщення і винос будівельного сміття.

Вартість робіт

На сьогоднішній день знайти кваліфіковану бригаду майстрів, яка якісно виконує штукатурні роботи машинним способом, в Києві достатньо складно. Відмінним варіантом буде компанія «ТеплоКомфорт», яка, надавши свої послуги, мінімізує Ваші фінансові витрати і гарантує високу якість робіт. Дізнатися про кінцеву вартість можна, зателефонувавши нам за телефоном, вказаним на сайті. Наші співробітники нададуть вичерпну консультацію і, в разі необхідності, розрахують вартість штукатурних робіт, яка залежить від площі приміщення, різновидів використовуваного матеріалу і необхідної товщини нанесення.

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених робочих;
 • якісне виконання суміжні види робіт;
 • виконання роботи в рамках поставлених термінів;
 • прийнятні ціни.