Штукатурка стелі

ru ua
Рейтинг послуги 9.7 з 10 на основі 1 оцінок
штукатурка стелі в Києві

Вартість штукатурки стелі в Києві

Найменування робіт площа ціна
(з матеріалом)
Утеплення фасаду квартири пінопластом (зовнішні стіни) м² від 340 грн
Можете детальніше ознайомитися з цінами на штукатурні роботи або зробити 

В процесі проведення ремонтно-будівельних робіт багато хто стикається з проблемою нерівної стелі, на якій добре помітні навіть незначні дефекти площини. У деяких випадках перепади настільки великі, що проведення шпаклювальних робіт недостатньо, і поверхня вимагає попереднього вирівнювання штукатуркою.

Етапи штукатурення стелі

Сама процедура оштукатурюваня стелі являє собою ряд послідовних і взаємопов'язаних дій, таких як:

 • підготовка поверхні – ретельне очищення від старих оздоблювальних матеріалів, грибка і цвілі;
 • установка маяків – спеціальних приладів для створення ідеально рівної площини;
 • армування – зміцнення поверхні стелі за допомогою спеціальної сітки;
 • оштукатурювання – безпосереднє нанесення розчину на поверхню;
 • затирка – заключний етап роботи з підготовки поверхні під фінішне декоративне оздоблення.

Однак слід розуміти, що для отримання бездоганного результату необхідно мати досвід і навички роботи зі штукатурною сумішшю. У цій ситуації доцільно звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця, який виконає оштукатурювання стелі оперативно, якісно та ідеально рівно.

Підготовчі роботи

підготовка стеліМіцність штукатурного шару залежить багато в чому від якості підготовки поверхні. Для цього необхідно, у першу чергу, ретельно очистити її від наявних забруднень і видалити рихлі шари старої штукатурки (або бетону), особливу увагу потрібно приділити видаленню грибка і цвілі. Після цього слід зробити затирку оброблюваної площини. Даний етап – досить брудний і трудомісткий процес з вирівнювання та загладжування поверхні стелі, що вимагає використання спеціальних захисних окулярів і респіратора. Для забезпечення кращого зчеплення штукатурного розчину з поверхнею стелі, необхідно зробити на ній спеціальну насічку – поглиблення у вигляді смуг і швів, глибиною від 3 до 5 см.

Підготовка дерев'яної стелі

Дещо інакше виглядає процес підготовки під штукатурку дерев'яної стелі. Головним чином це обумовлено якісними характеристиками даного матеріалу і його експлуатаційними особливостями. Так, наприклад, дерев'яну стелю неможливо вирівняти за допомогою тонкого шару штукатурки. Більш того, для запобігання можливого її відшарування від поверхні, необхідно використовувати спеціальну армуючу сітку. Вона є надійним засобом для зміцнення штукатурного шару і забезпечує йому тривалий експлуатаційний період.

Технологія штукатурки стелі

Найбільш поширеним і надійним способом для отримання ідеально рівної площини стелі є штукатурка по маяках. Вона передбачає використання водяного або лазерного рівня для визначення найнижчої точки поверхні. Це необхідно для того, щоб на певній відстані від неї зафіксувати маяки (профілі). Штукатурка при цьому наноситься між профілями з надлишками по краях, які легко знімаються правилом. За необхідністю (при нанесенні шару товщиною 15мм) можливе використання армуючої сітки.

Вибір матеріалу

штукатурка Ротбанд універсальнаВибираючи матеріали для оздоблення стелі, слід віддавати перевагу перевіреним сумішам відомих виробників. Відмінними якісними характеристиками володіє гіпсовий штукатурний розчин марки Rotband від виробника Knauf.

Оздоблення стелі декоративною штукатуркою

Цей різновид оздоблювального матеріалу є ідеальним варіантом для створення оригінальної фактури поверхні стелі. Видове різноманіття декоративних штукатурок визначається типом їх основного наповнювача і зв'язуючої речовини. Це, в свою чергу, дозволяє створювати найрізноманітніші візерунки на поверхні. Так, наприклад, для створення стелі з імітацією натурального каменю можна скористатися «венеціанською штукатуркою», до складу якої входить мармурова мука.

Вартість штукатурки стель

На сьогоднішній день досить складно знайти справжнього професіонала, який виконує якісне обштукатурювання стелі. Компетентну допомогу в даному питанні надає компанія «ТеплоКомфорт», яка має у своєму штаті кваліфікованих і досвідчених майстрів. За прийнятну ціну вони не тільки допоможуть підібрати відповідні матеріали для роботи, але і якісно виконають ручне оштукатурювання об'єктів будь-якої складності.

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених робочих;
 • якісно виконуємо суміжні види робіт;
 • робота виконується в рамках поставлених термінів;
 • прийнятні ціни.