Все виды отделочных работ

Зробити замовлення

(безкоштовно при підписанні договору)
Сантекс-сервіс

Утеплення фасадів в Києві

ru ua
Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 8.6 з 10 на основі 155 оцінок

утеплення стін будинкуПрийнявши рішення про необхідність утеплити стіни свого житла, виникає цілком логічне запитання: до кого звернутися, і скільки це буде коштувати?

Звертатися, звичайно, краще до професіоналів, адже «стихійні бригади» чиї контакти можна знайти на розклеєних на парканах і зупинках рекламках, не дорожать своєю репутацією, їх мета – лише швидка нажива. За рахунок економії на дешевому контрафактному матеріалі, неякісному обладнанні і, само собою, на набраних випадкових робітниках.

Варта уваги лише та організація, яка вклала сили в створення і підтримання позитивної репутації. Оцінити її можна за якістю сайту, відгуками в інтернеті і офлайні, а головне – за відмінно виконані роботи.

Особливості утеплення стін

Після того як Ви визначитеся з виконавцем, необхідно приступати до підготовчих робіт. Насамперед, потрібно розібратися, що потрібно утеплювати в першу чергу. Оскільки основна частина втрат тепла відбувається через стіни, їх утеплення є першочерговим завданням.

Перш ніж переходити безпосередньо до початку робіт, потрібно зрозуміти один простий факт – теплоізоляція – це комплекс робіт. Провівши просто утеплення фасаду можна і не досягти бажаного результату, якщо в будинок, наприклад, холод проникає через просів фундаменту або горище.

З якого боку краще проводити утеплення?

Утеплення стін, як підтверджує практика, найефективніше робити з зовнішньої сторони, так як при внутрішньому утепленні зміщується точка роси, що призводить до випадання конденсату в приміщенні. Важливою частиною такої термоізоляції є утеплення фасаду. У Києві такі роботи краще довірити професіоналам. Вони виконають всі фасадні роботи в максимально стислі терміни, і найголовніше якісно. Компанія «ТеплоКомфорт» цінує своїх клієнтів, адже будь-який негативний досвід – це удар по репутації, і відповідно втрата нових клієнтів.

Залежність точки роси від способу утеплення

точка роси

Як зробити свій будинок тепліше і красивіше?

Утеплення фасаду будинку важливо також тим, що крім утеплення, Ви змінюєте і зовнішній вигляд житла. фасадні роботиЦіни на фасадні роботи, які вказані у нас на сайті в розділі прайс, складаються не тільки з монтажу безпосередньо теплоізолятора, але і його подальшого покриття декоративним облицюванням.

В якості фінішного покриття слід вибрати будь-який матеріал, починаючи від декоративної штукатурки "короїд" і закінчуючи сайдингом та більш складними навісними панелями.

Декілька порад по фасадним роботам

Фасадні роботи слід починати з оцінки стану поверхні стін – їх міцності і наявності явних і прихованих під шаром штукатурки тріщин. Ці дані опосередковано вплинуть на проведення подальшої теплоізоляції.

Так само хотілося б застерегти від самодіяльності. Звичайно, якщо Ви володієте знаннями та досвідом у будівництві, ці роботи не така вже і проблема. Справа тільки у витратах вільного часу. Якщо ж утеплення стін буде виконувати людина, далека від будівництва, це може призвести до ще більших проблем, аж до руйнувань будівлі.

Зовнішнє утеплення квартири практично не можливе без залучення фахівців. Ця теплоізоляція потребує послуг промислових альпіністів просто не обійтися. Звичайно,все це актуально, якщо Ви не живете на перших двох поверхах, де можна обійтися лісами.

Вартість утеплення стін в Києві

Утеплення стін в Києві та по області – це наш основний профіль і ціна робіт в першу чергу залежить від обраної технології та матеріалу. Ми намагаємося брати мінімальну націнку. Так як хочемо, щоб у клієнта залишилися тільки найкращі спогади про роботу з нами, і бажання при потребі її продовжити.

про утеплення квартири

Утеплення квартири

Повертаючись додому увечері, ми мріємо про комфортний відпочинок і затишок. Перешкодити цьому можуть протяги і холод, які просто «видувають» з квартири тепло. Та й ціни за опалення зараз вже далеко не низькі. Виправити ситуацію може якісна теплоізоляція квартири.

про утеплення квартири
про утеплення приватного будинку

Утеплення приватного будинку

Мало у кого є бажання жити в холодному будинку з протягами та вогкими стінами. Звичайно, при будівництві сучасного будинку питання утеплення вирішується на етапі зведення. Але ось старі будинки будувалися з розрахунком на зовсім інші витрати на обігрів і потребують ретельного утеплення.

про утеплення приватного будинку