Вирівнювання стін гіпсокартоном

Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 9.27 з 10 на основі 3 оцінок

вирівнювання стін КГЛЗа допомогою листів гіпсокартону можна вирівнювати практично будь-які типи стін. Даний підхід можна, з упевненістю, назвати універсальним способом для вирішення подібних завдань. Гіпсокартон міцний, легко піддається нарізці, монтаж цього матеріалу не вимагає великих фізичних зусиль. За його допомогою можна не тільки приховувати нерівності стін, але і зводити перегородки.

Але для людини без подібного досвіду, це складна робота, що вимагає навичок і знань у сфері будівництва. З цієї причини краще буде скористатися послугами майстрів, які гарантовано зроблять її якісно і в необхідний термін.

Види листів гіпсокартону та область їх застосування

лист гіпсокартонуГіпсокартон – це лист, що складається з двох шарів будівельного картону, між ними знаходиться гіпс твердої консистенції з особливими наповнювачами. Стандартними вважаються такі розміри:

 • По довжині – 250 см;
 • По ширині – 120 см;
 • По товщині – 1,25 см.

У даний час на ринку існує багато видів цього будівельного матеріалу. Він використовується для різних цілей, відповідно наділений відмінними властивостями. Можна виділити наступні види гіпсокартону:

 1. Звичайний – ГКЛ – світло-сірого кольору, використовується у приміщеннях з низьким показником вологості. Класичний варіант застосування – цегляні стіни;
 2. Вологостійкий – ГКЛВ – зеленого кольору, відрізняється особливим просоченням для протидії волозі та грибку. Призначений для застосування у ванній, кухні та інших приміщеннях з підвищеним рівнем вологості;
 3. Вогнестійкий – ГКЛВ – світло-сірого кольору з червоним маркуванням. Використовується для робочої стіни на кухні, біля камінів та інших приміщень, де високий ризик виникнення пожежі;
 4. Вологовогнестійкий – ГКЛВВ – зеленого кольору і з червоним маркуванням;
 5. Декоративний – ГКЛД – з особливими візерунками на поверхні, які часто імітують камінь, дерево, цеглу і т. п. Призначений для облицювання стін і створення красивих дизайнерських рішень.

Способи облицювання стін гіпсокартоном

Вирівнювання стін гіпсокартоном проводиться двома способами: каркасним і без каркасним. Обидва методи досить поширені, вибір здійснюється, відштовхуючись від кожного індивідуального випадку.

Монтаж ГКЛ на каркас

каркас для ГКЛКаркасний спосіб застосовується у випадках, коли поверхня має безліч глибоких нерівностей. Каркас кріпиться до стіни за допомогою саморізів. Він може бути зроблений з металу або дерев'яного брусу. Але останній виготовляється за складною технологією. Необхідно ретельно стежити за ступенем сухості деревини, інакше, в результаті, можуть з'явитися тріщини або великі зазори на стиках аркушів гіспсокартону.

Використання металевого каркаса – це єдиний можливий варіант для приміщень з високим рівнем вологості. За його допомогою можна вирівняти стіни з будь-якою амплітудою нерівності. Після монтажу каркаса бажано продумати місця, де на стіну може чинитися тиск. Під них краще підкласти фанеру або дошку. Для подальшої обробки швів гіпсокартону знадобиться спеціальна шпаклівка і, в деяких випадках, сітка зі скловолокна.

Дуже важливо враховувати, що монтаж гіпсокартону має свою специфіку в залежності від типу будинку або квартири. Наші майстри володіють всім необхідним досвідом подібних робіт. Для початку вони проведуть повний огляд всієї будівлі, і лише потім оберуть оптимальний спосіб обшивки і конструкцію каркаса.

Вирівнювання стін гіпсокартоном без каркасу

Цей підхід застосовується, коли немає потреби будувати складну конструкцію, оскільки амплітуда нерівностей на стінах незначна. Листи гіпсокартону приклеюють за допомогою спеціального гіпсового клею. У такому випадку поверхня стіни повинна бути міцною, сухою і, у перспективі, не піддаватися перепадам температури та впливу надмірної вологості. Перед тим, як наносити клей, необхідно ретельно зачистити стіну, щоб зчеплення було максимально ефективним. Також слід зазначити, що не можна клеїти лист на вапняну штукатурку. Існує безліч інших нюансів, які можуть зіграти з вами злий жарт.

Вирівнювання стін гіпсокартоном: переваги

Використання гіпсокартону несе массу переваг:

 • У такому випадку проводяться тільки сухі роботи, що відрізняє його від відштукатурювання;
 • Цьому будівельному матеріалу властиві кращі звукоізолюючі властивості, порівняно зі звичайною штукатуркою;
 • Здатний взаємодіяти з вологою, поглинаючи і віддаючи її, стіни з гіпсокартону називають «дихаючими»;
 • Ідеально підходить для створення оригінального інтер'єру. За його допомогою можна зводити арки і т. д;
 • Після монтажу відразу можна проводити інші роботи. Для порівняння – висихання штукатурки можна чекати майже три тижні.

Висновки

На перший погляд може здатися, що обшивка стін гіпсокартоном справа легка і швидка. Багато людей самостійно закуповують матеріали, виділяють дорогоцінний час для роботи, але з самого початку процесу починають виникати питання і непорозуміння. Дорогий матеріал стає непридатним, а час витрачається даремно.

Щоб дарма не витрачати час і матеріал, краще звернутися до професіоналів. Вони гарантовано проведуть ремонт за всіма правилами, і він буде радувати вас довгі роки. Майстри компанії «ТеплоКомфорт» надають свої послуги по Києву і прилеглим містам. Ціна за роботу відрізняється в кожному окремому випадку. Ви можете самостійно розрахувати вартість роботи за допомогою нашого прайс-листа. Для уточнення інформації телефонуйте нашим консультантам, вони обов'язково допоможуть розібратися у всіх деталях.

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених робітників;
 • якісно виконуємо суміжні види робіт;
 • Робота виконується у рамках поставлених термінів;
 • прийнятні ціни.