Шумоізоляція квартири і будинка

Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 9.06 з 10 на основі 40 оцінок
шумоізоляція квартири і будинка

Вартість шумоізоляції приміщень Києві

Найменування робіт площа ціна
Внутрішнє утеплення і звукоізоляція стін мінеральною ватою на клей м² 60 грн
Утеплення та звукоізоляція стелі мінеральною ватою з кріпленням на дюбель парасольку м² 75 грн
Утеплення підлоги мінеральною ватою (1 шар) м² від 35 грн
Можете детальніше ознайомитися з розцінками на утеплення і звукоізоляцію або зробити 

Сучасний асортимент будівельних матеріалів дозволяє не тільки створювати оригінальний і привабливий дизайн приміщення, але й забезпечувати його власникам максимальний акустичний комфорт. Для того, щоб захистити себе від зайвого шуму й набридливої суєти великого міста, достатньо скористатися одним із пропонованих нами варіантів.

Звукоізоляція працює у двох напрямках:

Шумоізоляція – дозволяє блокувати вхідні звукові хвилі за рахунок їхнього відбивання. У такий спосіб Ви захищаєте себе від різноманітного шуму, що доноситься із сусідніх квартир.

Шумопоглинання – забезпечує поглинання вихідних звукових хвиль, що позитивно відображується на сприятливому й комфортному кліматі сусідів (позбавляючи їх тим самим можливості почути, що відбувається у Вашій квартирі).

Шуми можна розділити на кілька видів:

  1. Ударний – найбільш неприємний і дратуючий звук (джерелом якого, як правило, є різноманітні будівельні інструменти), що легко поширюється по кількох поверхах багатоквартирного будинку.
  2. Повітряний – передається за допомогою повітря й проникає до квартири крізь усілякі прорізи, щілини (розмови, сміх, шум від звірів та ін.).
  3. Структурний – носить вібраційний характер і, аналогічно ударному, має здатність проникати крізь міжповерхові перекриття й стіни. Найчастіше його джерелом є будівельне устаткування.

Основні технології й матеріали для шумоізоляції

Ефективність шумоізоляційного матеріалу для квартири визначається, головним чином, комплексом його характеристик. Класичним варіантом створення звукоізоляції вважається збільшення товщини стін, за рахунок чого звук менш інтенсивно проникає в сусіднє приміщення. Однак на сьогоднішній день даний метод не є актуальним.

Сучасний ринок пропонує широкий асортимент багатошарових шумоізолюючих матеріалів і способів їхнього використання, які не вимагають зведення стін чи громіздких перегородок. До їхнього числа можна віднести наступні:

  • облаштування "плаваючої" підлоги;
  • обробка поверхонь стін спеціальними звукоізоляторами;
  • використання підвісних стель із шумоізолюючим ефектом.

Найкращим рішенням для ефективної звукоізоляції кімнати буде одночасне комбінування в одному приміщенні кількох способів.

шумоізоляційні матеріалиСеред найпопулярніших на сьогоднішній день шумоізоляційних матеріалів можна виділити такі:

  • гіпсокартон у комбінації з утеплювачем (еко-, скло- чи базальтова мінеральна вата);
  • шумоізоляційні панелі (ЗІПС);
  • рулонна шумоізоляція.

Головним недоліком при створенні якісної шумоізоляції квартири з використанням гіпсокартону є зменшення площі приміщення за рахунок використання конструкції з кількох шарів даного матеріалу та звукоізолюючих плит.

Що потрібно зробити для створення акустичного комфорту?

Для створення якісної шумоізоляції необхідно виконати складну й трудомістку роботу в кілька етапів. Компанія «Теплокомфорт» забезпечить Вашому житлу затишну, тиху й спокійну атмосферу шляхом виконання наступних робіт:

  • виявлення джерел і рівня шуму, а також визначення його характеру;
  • допомога в підбиранні й придбанні оптимальних матеріалів, на основі яких згодом буде створено ефективну звукоізолюючу конструкцію;
  • облаштування даної конструкції в житлових і офісних приміщеннях.

Особливості звукоізоляції панельних будинків

За відгуками багатьох фахівців, у будинках даної конструкції найраціональніше буде скористатися методом суцільної звукоізоляції. Це обумовлено, у першу чергу, однаковою товщиною міжповерхових перекриттів і стін, які погано справляються з будь-яким звуковим навантаженням. Таким чином, звукові хвилі легко поширюються з верхніх поверхів униз по конструкціях стін. У даній ситуації необхідне проведення комплексної шумоізоляції приміщення, включаючи стелю, стіни та підлогу.

Особливості звукоізоляції цегельних будинків

Характерною ознакою таких приміщень є наявність товстих стін і відносно тонких перекриттів. Дана характеристика допускає застосування більш дешевої фрагментарної звукоізоляції, що дозволяє істотно зменшити фінансові витрати замовника. При цьому вирішити проблему із шумом, що доноситься від сусідів, які мешкають вище, допоможе монтаж спеціальної стелі, виготовленої із шумоізоляційних матеріалів.

Викликати фахівця компанії «Теплокомфорт» можна, зателефонувавши на номери телефонів, зазначені на нашому сайті. Після огляду об'єкта й проведення всіх необхідних розрахунків наш майстер повідомить Вам точну вартість робіт, що забезпечать максимальну шумоізоляцію Вашого житла.

Чому «ТеплоКомфорт»?

  • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
  • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
  • власна команда перевірених робочих;
  • якісно виконуємо суміжні види робіт;
  • робота виконується в рамках поставлених термінів;
  • прийнятні ціни.
про шумоізоляцію стін

Шумоізоляція стін

У цій статті піде мова про найбільш ефективні способи і матеріали для ізолювання стін житла від зовнішніх шумів. Дана послуга, що надається нашою компанією, буде в першу чергу цікава жителям центральних районів Києва, де автомобільний рух не припиняється навіть вночі.

про шумоізоляцію стін
про шумоізоляцію стелі

Шумоізоляція стелі

Значна частина шуму в багатоквартирних будинках приходить від сусідів зверху. Особливо, якщо у них є діти або домашні тварини. Ці дратівливі звуки допоможе усунути якісна шумоізоляція стелі. В даній статті піде мова про основні методи і матеріали, що застосовуються для цього процесу.

про шумоізоляцію стелі