Вирівнювання стін під плитку

ru ua
Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 8.8 з 10 на основі 3 оцінок

вирівнювання стін під плитку в КиєвіЗатіваючи ремонт, багато хто стикається з нерівностю стін. Така проблема характерна майже для всіх помешкань. Санвузол особливо потребує ретельної обробки, оскільки стіни піддаються ще й облицювальним роботам. Однак у першу чергу необхідно витратити час на вирівнювання стін, щоб потім повністю не переробляти ремонт.

Підготовка стін до вирівнювання

Перш ніж почати вирівнювання стін під плитку у ванній чи туалеті, потрібно визначити, наскільки вони далекі від ідеалу. Необхідно звернути увагу на всі западини та інші недоліки поверхні. Підготовчі роботи – це досить нелегкий етап, з яким можуть добре впоратися тільки професіонали. Під час підготовки стіни ретельно очищуються від попереднього покриття: фарби, штукатурки або плитки. Після цього знімаються виміри приміщення. Потім майстрами наноситься грунтовка, яка підбирається з урахуванням матеріалу:

  • Якщо поверхня дуже пориста і вбирає вологу, то наноситься грунтовка глибокого проникнення;
  • Якщо поверхня щільна, малопориста і не вбирає вологу, то використовується адгезійна ґрунтовка «Бетонконтакт»;
  • Якщо поверхня середньої пористості, то слід нанести грунтувальні суміші, наприклад, універсальну грунтовку.

Вирівнювання стін гіпсокартоном і штукатуркою

Найчастіше вирівнювання стін у ванній під плитку здійснюють за допомогою гіпсокартону або відповідного розчину.

Гіпсокартон досить поширений матеріал, але стосовно плиткових робіт в санвузлі використовують спеціальний вологостійкий гіпсокартон для ванних кімнат, так як звичайний не підійде через непристосованість до підвищеної вологи. Даний матеріал має спеціальний захисний шар, як правило, зеленого кольору. Він безпечний, пропускає повітря, має здатність відштовхувати вологу, міцний і довговічний. Такий матеріал здатний витримати значну вологу.

В основі штукатурки може бути цементно-піщаний або гіпсовий розчин. Найбільш поширений цементно-піщаний розчин, оскільки гіпсовий розчин піддається деформації через вологу, тобто не відрізняється довговічністю. А з допомогою цементної штукатурки відбувається досить міцне зчеплення з плиткою.

Альтернативні способи вирівнювання стін в санвузлі

Багато хто задається питанням, чи є інші способи «як вирівняти стіну під плитку». Звичайно, перераховані вище варіанти – це основні і часто використовувані методи. Однак існує кілька альтернативних варіантів, якими можна замінити звичні способи вирівнювання стін: штукатурка машинним способом і вирівнювання стін плиткою. Штукатурка машинним способом відрізняється від звичайної розчином та способом нанесення. Головні переваги такого методу – це швидкість, висока якість і надійність. Єдиний нюанс: у Києві дуже мало бригад, які готові виконувати невеликі обсяги такої роботи.

вирівнювання стін плиткоюВирівнювання стін плиткою – це досить складний метод, який забирає багато часу. Далеко не кожна бригада професіоналів зможе виконати плиткові роботи, якщо попередньо не була проведена зачистка поверхні стіни. Зазвичай, нерівності до 5 мм ще вдається приховати, але якщо вони глибші, то це під силу далеко не кожному фахівцеві. Гарного результату з великими труднощами можна добитися, проте така робота займе дуже багато часу і сил.

Вартість вирівнювання стін під плитку

Без навичок та знань правильної технології робіт не варто братися за цю справу самостійно. Наша компанія пропонує оптимальне співвідношення ціни та якості в місті Києві. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та інструменти. Сам процес роботи виконується висококваліфікованими спеціалістами з урахуванням найменших деталей. Це дозволяє виконувати роботу якісно і, як підсумок, отримати довговічне і міцне покриття. Переконатися у перевагах співпраці з нами та отримати відповідь на питання, можна, подзвонивши по телефону або оформивши замовлення на сайті.

Чому «ТеплоКомфорт»?

  • більше 1000 виконаних замовлень різних за обсягом;
  • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
  • власна команда перевірених робітників;
  • якісно виконуємо суміжні види робіт;
  • робота виконується в рамках поставлених термінів;
  • прийнятні ціни.