Вирівнювання стін під шпалери

ru ua
Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 8.95 з 10 на основі 2 оцінок

вирівнювання стін під шпалери у КиєвіОздоблення стін складається з декількох етапів, в залежності від їх первісного стану. Один з останніх етапів – поклейка шпалер. Для того, щоб вона пройшла успішно, обов'язково потрібно правильно вирівняти поверхню. Необхідний рівень дбайливості трохи нижчий, аніж під час фарбування. Але достатній, щоб ви не змогли побачити будь-які дефекти стіни під шпалерами.

Щоб вирівняти стіни під шпалери, рекомендується скористатися послугами професіоналів своєї справи, так як самостійна робота може все тільки погіршити. У компанії «ТеплоКомфорт» працюють майстри, які допоможуть зробити стіни абсолютно рівними, і прийти до довгоочікуваного закінчення ремонту.

Способи вирівнювання стін під шпалери?

Вибір способу вирівнювання повністю залежить від початкового стану поверхні. Для початку потрібно визначити, скільки міліметрів становить різниця в рівні стін. Існують наступні варіанти:

  1. 10 мм і менше. Це найбільш простий випадок, який легко виправляється за допомогою звичайної шпаклівки. Якщо це приміщення із середнім рівнем вологості, то застосовується суміш на основі гіпсу. У приміщеннях, в яких підвищена волога, використовуються сухі шпаклювальні суміші на основі цементу.
  2. 30 мм і менше. Середній рівень нерівності, на якому можна використовувати два варіанти – обштукатурювання і монтаж гіпсокартону (описаний нижче). Штукатурку наносять в один шар, потім шпаклівку.
  3. 30 мм і більше. Встановлюється конструкція з гіпсокартону або використовується спеціальна сітка з подальшим онанесенням штукатурки в 2 або 3 шари.

Вибір розчину для вирівнювання

Залежить від структури поверхні. Для штучного каменю, а саме: бетону, цегли, пінобетону й газобетону підходять цементно-піщаний і гіпсо-піщаний розчин. Для стін з дерева – розчини: глиняно-гіпсовий, глиняно-цементний і гіпсово-вапняний. Наші майстри знають кращих виробників даних розчинів, перевірених досвідом.

Вирівнювання стін гіпсокартоном

Ідеально рівної поверхні під поклейку шпалер можна домогтися, використовуючи гіпсокартонні листи. До незаперечних плюсів ГКЛ можна віднести те, що не потрібно чекати допоки шар штукатурки висохне (це може зайняти до 2-3 днів). Після закінчення монтажу необхідно буде тільки замазати стики шпаклівкою, і можна починати нанесення фінішної суміші.

Вирівнювання стін під шпалери: важливі моменти

кривий плінтусПерш ніж вирішувати, які роботи слід виконати для вирівнювання стін, необхідно врахувати особливості шпалер. Наприклад, різницю у висоті від підлоги до стелі не зможуть приховати ніякі шпалери. Якщо це видно неозброєним оком, то навіть з меблями та іншими предметами, якими наповнений інтер'єр, це буде дуже помітно. Правильна симетрія предметів, розміщених у кімнаті, буде акцентувати увагу на нерівних кутах. Для поліпшення ситуації все одно доведеться кликати на допомогу майстра. У крайньому випадку – самостійно вирішувати складну проблему.

Види шпалер у порядку збільшення вимог розміщуються так: рідкі, рельєфні на флізеліновій основі, звичайні тонкі і шпалери світлих тонів. Перші у списку, у деякому роді, можна назвати вирівнюючими – вони візуально приховають перепади до 5 мм. Зовсім невеликі нерівності, також, ховаються за допомогою рельєфних шпалер. Поклейку таких можна проводити навіть на штукатурку. Але звичайні гладкі, а особливо світлі, навпаки, покажуть кожен дрібний недолік. Для них бажано застосовувати шпаклівку.

Як правильно вчинити?

На початку ремонту може здатися, що вирівнювання стін під шпалери – справа багато витратна, і не обов'язково необхідна. Особливо, у таких великих містах, як Київ, де ціна на матеріал досить висока. Але якщо ви підете на поводу у подібних думок, то в кінці всього процесу можете про це пошкодувати. Нерівні стіни потрібно і штукатурити, і шпаклювати. Тільки після таких робіт не буде зазорів між плінтусами і шпалерами. Наші майстри гарантують: шпалери на ваших гладких стінах лежатимуть рівно!

Чому «ТеплоКомфорт»?

  • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
  • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
  • власна команда перевірених робітників;
  • якісно виконуємо суміжні види робіт;
  • робота виконується в рамках поставлених термінів;
  • прийнятні ціни.