Послуги утеплення

Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 9.39 з 10 на основі 47 оцінок
про всі види теплоізоляції

Всі види теплоізоляції

Особливості нашого кліматичного поясу і вартість енергоресурсів все наполегливіше підштовхує до думки про необхідність теплоізоляції свого житла. Крім приватних будинків і квартир утеплення потребують також навчальні заклади, торгівельні об'єкти, офіси, виробничі цехи, та й будь-яке приміщення, в якому довгий час знаходяться люди. Існує безліч матеріалів і технологій за допомогою яких можна утеплити будівлю. Вибрати оптимальний спосіб теплоізоляції і грамотно реалізувати його допоможуть наші фахівці. Про всі послуги, що надає компанія йтиметься в цьому розділі.

про всі види теплоізоляції
про оздоблення фасаду будинку

Оздоблення фасаду будинку

Варіантів обробки фасаду багато. Застосувавши трохи фантазії, можна створити свій, неповторний дизайн будинку. Але крім зовнішнього лиску, оздоблення фасаду грає ще й захисну роль. Вона оберігає стіни вашого помешкання від негативних впливів навколишнього світу.

про оздоблення фасаду будинку
про фарбування фасаду

Фарбування фасадів

Для будь, поважаючої себе жінки дуже важливий стан її макіяжу. Оскільки фасад будинку — це його обличчя стежити за його станом ми повинні з не меншою ретельністю. Фарбування фасаду це недорогий спосіб надати обличчю будівлі свіжості та оригінальності.

про фарбування фасаду
про дизайн фасаду будинку

Дизайн фасаду будинку

Всі елементи фасаду повинні гармоніювати один з одним, як за кольором, так і по стилістиці. Створенням дизайну, безумовно, повинні займатися компетентні в цьому питанні люди. Якщо Ви володієте естетичним смаком і елементарними званнями в галузі будівництва і ремонту — цим можна зайнятися самостійно.

про дизайн фасаду будинку
про вентильовані фасади

Вентильовані фасади

Ця технологія прийшла в Україну недавно, але вже зарекомендувала себе як відмінний спосіб прикрасити будівлю. За допомогою навісного вентильованого фасаду можна відносно недорого повністю змінити зовнішній вигляд будівлі, наприклад, офісу або магазину просто до невпізнання.

про вентильовані фасади
про декоративну штукатурку

Декоративна штукатурка

Умілий майстер за допомогою декоративної штукатурки може повністю змінити фасад будинку. Цей облицювальний матеріал володіє цілим набором достоїнств. Вражає вибір матеріалів, фактур і тут вже все залежить від Вашої фантазії.

про декоративну штукатурку
про вирівнювання стін

Вирівнювання стін

Вирівнювання стін – це той етап ремонтних робіт, на якому часто хочуть заощадити. Як правило, така економія призводить до того, що красиві і дорогі шпалери «сидять» криво і виглядають дешево. Вирівнювання стін монотонна робота, що вимагає концентрації і високої пильності. Її краще довірити професіоналам. У даній статті будуть розглянуті основні способи вирівнювання та їх особливості.

про вирівнювання стін
про штукатурні роботи

Штукатурні роботи

Штукатурні роботи виконувати відносно просто. І, тим не менш, вони включають в себе цілий ряд важливих особливостей і нюансів, нехтування якими, скоріш за все, приведуть до небажаних наслідків. Про те, як їх уникнути і досягти максимально якісного результату, і піде мова у даній статті.

про штукатурні роботи
про плиткові роботи

Плиткові роботи

Керамічна плитка по праву вважається одним з найкращих облицювальних матеріалів. Довговічність, вологостійкість, простота в догляді і, звичайно ж, величезний вибір кольорів і візерунків – це далеко не всі її переваги. За умови правильного укладання плитка надовго прикрасить інтер'єр приміщення. Найчастіше використовують кахель для обробки санвузлів, кухонь і передпокоїв.

про плиткові роботи
про гіпсокартонні роботи

Гіпсокартонні роботи

Гіпсокартон свого часу зробив справжню революцію в сфері будівництва та оздоблення приміщень. ГКЛ має низку унікальних переваг, що роблять цей матеріал в багатьох випадках безальтернативним. Важливою умовою успішного монтажу гіпсокартону є дотримання всіх правил роботи з ним. Про це і не тільки піде мова в даному розділі.

про гіпсокартонні роботи
про шумоізоляцію приміщення

Шумоізоляція приміщення

Якщо Вас дратує безперервний шум з вулиці, і у Вас немає бажання бути в курсі подій з особистого життя сусідів - ми готові допомогти у вирішенні цих проблем. Установка сучасної звукоізоляції допоможе усунути або зведе до мінімуму всі ці дратівливі чинники. У даній статті ми поговоримо про найбільш ефективні методи придушення шуму.

про шумоізоляцію приміщення