Ціни на ремонт під ключ

ru ua
Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 7.59 з 10 на основі 76 оцінок

Компанія «ТеплоКомфорт» надає послуги по ремонту квартир і будинків під ключ у Києві та області. Вартість робіт може змінюватись в залежності від багатьох факторів, повністю врахувати які можливо лише після огляду об'єкта та ознайомлення з його проектом. З цієї причини ми не можемо назвати точну ціну ремонту під ключ, спираючись лише на дані, озвучені в телефонному режимі. Розцінки на роботи з утеплення та оздоблення вказані приблизні, і служать для того, щоб зорієнтувати клієнта. Також радимо скористатися будівельним калькулятором цін. Це дозволить підрахувати, використовуючи вихідні дані запланованих робіт, приблизну їх вартість. Ціни актуальні на 2022 рік.

Калькулятор вартості ремонту під ключ


дізнайтеся орієнтовну вартість ремонту приміщення
Тип приміщення:


Площа (м²):
Тип ремонту:


Кількість санвузлів:

Перепланування:


Проект:

Орієнтовна вартість ремонту:  
грн
(безкоштовно при підписанні договору)

Виберіть необхідну категорію прайса

Для зручності прайс розбитий на категорії і представлений у відповідних розділах. При необхідності Ви можете його скачати весь у форматі Excel.

Ремонт під ключ в Києві і області

Наші будинки і квартири – це ті простори, де ми знаходимося значну частину свого вільного часу. З ними пов'язані найцінніші і найпотаємніші події нашого життя.

Плануючи ремонт під ключ, необхідно потурбуватися про те, щоб цією справою займалися справжні професіонали. Таких людей зазвичай хвилює не тільки заробіток, а ще й репутація, напрацьована роками. Майстрів високого рівня Ви можете залучити до ремонту свого будинку, просто зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами.

Ремонт будь-якої нерухомості тягне за собою безліч складнощів і, як правило, включає в себе кілька етапів. Реалізацію всього циклу ми беремо на себе, позбавляючи вас від зайвих клопотів. Залучаючи тільки перевірених фахівців і використовуючи якісні будівельні матеріали, можна отримати очікуваний результат.

Види ремонтів під ключ

В залежності від складності, ремонти під ключ можна умовно розділити на кілька категорій. Ознайомившись з ними, Ви зможете вибрати оптимальний варіант перевтілення свого житла.

1. Косметичний ремонт. Даний варіант не передбачає під собою серйозних змін. Можна, наприклад, пофарбувати фасад, поклеїти нові шпалери в кімнатах, підремонтувати або оновити підлогове покриття, виконати інші роботи, не пов'язані з повною реконструкцією. Це помітно освіжить загальний вигляд, особливо якщо капітальний ремонт робився нещодавно. Само собою, вартість таких робіт не буде високою, і цей варіант з упевненістю можна назвати економним.

2. Капітальний ремонт. В першу чергу капітальні роботи проводяться в новобудовах і в заселених приміщеннях. Також це буде актуально, якщо з часом покриття стін, стелі та підлоги прийшло в повну непридатність. Капітальний ремонт відрізняється від косметичного тим, що недоліки  ліквідуються, а не маскуються. Крім оздоблювальних робіт, він включає в себе заміну всіх комунікацій.

3. Елітний ремонт. Для реалізації ремонту класу «люкс» використовуються тільки найкращі матеріали від кращих будівельних брендів. До роботи залучаються не тільки інженери і робітники, але і дизайнери, які втілять в реальність будь-яку примху і фантазію замовника. Великим плюсом елітного ремонту є довговічність використовуваних матеріалів, наприклад, венеціанська штукатурка в інтер'єрі і натуральний камінь на фасаді буде радувати око дуже довго.

У вартість наших робіт входять:

  • Огляд, попередня консультація та складання кошторису (безкоштовно, за умови укладення договору).
  • Консультація по вибору необхідних матеріалів.
  • Допомога в закупівлі та організації доставки матеріалів.
  • Вивантаження будматеріалів (до 100кг).
  • Проведення всіх завчасно обумовлених робіт.
  • Прибирання та винос будівельного сміття.