Шумоізоляція стелі

ru ua
Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 7.7 з 10 на основі 11 оцінок
шумоізоляція стелі

Вартість пристрою шумоізоляції стелі в Києві

Найменування робіт площа ціна
Утеплення та звукоізоляція стелі мінеральною ватою з кріпленням на дюбель-парасольку м² від 75 грн
Можете докладніше ознайомитися з цінами на утеплення і звукоізоляцію або зробити 

Однією з проблем, що з ними найчастіше стикаються жителі багатоповерхових будинків, є завищений показник ударного шуму в приміщенні. Цей вид шуму досить легко поширюється по всьому будинку через різні елементи конструкції, перекриття й інженерні комунікації. Максимальна кількість звукових хвиль надходить до квартири, як правило, від сусідів зверху (дитячий тупіт, шум від звірів, гучна музика, розмови та ін.). Таким чином, для того, щоб створити спокійну й комфортну атмосферу у Вашій квартирі, необхідно, насамперед, подбати про якісну звукоізоляцію стелі.

Поширені методи шумоізоляції стелі

методи шумоізоляції стеліДля створення надійної звукоізоляції стелі варто провести ряд допоміжних робіт. Так, наприклад, з цією метою можна використати додаткову стельову систему, яка буває наступних видів:

 • натяжні стелі – покриття із тканини або плівки, натягується на спеціальні кронштейни, які попередньо кріпляться до стелі;
 • підшивні стелі – передбачають монтаж металевого каркаса на перекриття, що обшивається гіпсокартонними листками;
 • підвісні стелі – створюється аналогічний попередньому каркас, у якому розміщують шумоізоляційні плити. У цьому випадку між змонтованими конструкціями й стелею можливе утворення пустот, які необхідно заповнити додатковими звукоізоляційними матеріалами.

До ефективного способу звукоізоляції стелі можна віднести облаштування «плаваючої» підлоги у квартирі зверху, що дає чудовий звукопоглинаючий ефект.

Звукоізоляційні матеріали для стелібазальтові мати

На сучасному ринку представлений великий асортимент тепло- і шумоізоляційних матеріалів. В залежності від сфери застосування й ряду якісних характеристик (припустима температура експлуатації, міцність, надійність, довговічність, екобезпечність та ін.), їх можна класифікувати в такий спосіб:

 • ДВП і ДСП;
 • скло- і базальтова мінеральна вата;
 • пінопласт;
 • корок.

Особливості звукоізоляції стелі за допомогою підшивних стелькаркас для підвісної стелі

Головною особливістю підвісної стелі є необхідність створення спеціального каркаса, на який вона буде згодом монтуватися. Звукоізоляційний матеріал при цьому розміщується в порожнині, що утворилася між стелею і перекриттям. У такий спосіб забезпечується надійний шумоізоляційний ефект для Ваших апартаментів. Слід зазначити, що спеціальні базальтові мати в цьому випадку будуть найбільш підходящим матеріалом.

Шумоізоляція за допомогою гипсокартона

Гіпсокартон – чудовий звукоізоляційний матеріал. Крім цього, він володіє рядом наступних важливих характеристик:

 • завдяки демократичній ціні дозволяє істотно скоротити фінансові витрати;
 • забезпечує додаткову термоізоляцію;
 • дозволяє реалізувати найбільш нестандартні дизайнерські рішення.

Шумоізоляція стелі в дерев'яному будинку

У процесі створення ефективної шумоізоляції дерев'яних перекриттів особливу увагу необхідно приділити питанню пожежобезпечності. Основний комплекс заходів цього складного й трудомісткого процесу обов'язково повинен включати в себе наступні етапи:

 • ізоляція кабелів і електропроводки за допомогою призначених для цих цілей металевих гофрорукавів або труб, що у свою чергу знижує ймовірність загоряння;
 • обробка дерев'яних перекриттів спеціальним антипіреновим просоченням;
 • використання матеріалів, що володіють високим показником пожежобезпечності (базальтові або скловолоконні мінеральні плити та ін.).

Шумоізоляція стелі у квартирі панельного будинку

Головною проблемою будь-якого панельного будинку є низький показник звукоізоляції. Для її вирішення раціонально зробити шумоізоляцію всієї квартири, приділивши особливу увагу обробці віконних і дверних прорізів. З цією метою найкраще використати багатошаровий склопакет, а для другого варіанта – спеціальні шумоізолюючі плити або додаткові двері зі звуконепроникного матеріалу. Підготовка стельової поверхні починається тільки після закінчення даних робіт.

Виклик майстра й вартість робіт

При виборі будь-якого з існуючих на сьогоднішній день способів звукоізоляції необхідно пам'ятати про певні нюанси. Так, наприклад, навіть найбільш незначні порушення в технології цього трудомісткого процесу можуть звести очікуваний ефект до нуля. Більше того, даремно будуть витрачені фінансові кошти. Для створення у Вашому житлі акустичного комфорту необхідно звертатися до справжніх професіоналів. Фахівці компанії «Теплокомфорт» виконають якісну звукоізоляцію стелі й стін за цілком прийнятною ціною. З нами Ви зможете назавжди забути про таку проблему, як шум від сусідів.

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених робочих;
 • якісно виконуємо суміжні види робіт;
 • робота виконується в рамках поставлених термінів;
 • прийнятні ціни.