Шумоізоляція стін

ru ua
Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 7.63 з 10 на основі 13 оцінок
шумоізоляція стін

Вартість пристрою шумоізоляції стін у Києві

Найменування робіт площа ціна
Внутрішнє утеплення і звукоізоляція стін мінеральною ватою на клей м² від 60 грн
Можете детальніше ознайомитися з розцінками на утеплення і звукоізоляцію або зробити 

Проблема гарної чутності сусідів у квартирах багатоповерхових будинків досить часто вимагає проведення в процесі капітального або косметичного ремонту якісної звукоізоляції всіх поверхонь. Більше того, цілком поширеним є процес шумоізоляції стін, що відокремлюють не тільки від сусідів, але й у межах кімнат однієї квартири – дитячої, спальні та ін.

Видове багатоманіття шумів передбачає застосування різноманітних методів їхнього усунення.

Основні види шумів:

1. Ударний – виникає внаслідок ударів різної сили (цокіт каблуків, забивання цвяха в стіну та ін.). Характеризується широким діапазоном поширення.

2. Повітряний шум – представляє самий популярний різновид звукових коливань, що поширюються з повітрям (сміх, крик, гучна розмова та ін.). Звукові хвилі в цьому випадку проникають через двері, вікна й щілини.

3. Структурний – виникає внаслідок вібрації і, подібно до ударного, здатний легко проникати крізь стіни. Як правило, його джерелом є працююче будівельне устаткування.

Матеріали для шумоізоляції стін

На сучасному ринку представлений багатий асортимент інноваційних матеріалів, що володіють гарними шумоізоляційними властивостями. Вони дозволяють створювати комплексні системи, які допомагають захистити приміщення від будь-яких звуків.

Базова класифікація звукопоглинаючих матеріалів визначається, головним чином ступенем їхньої жорсткості. Виходячи із цієї класифікації, вони можуть бути наступних видів:

 • жорсткі – головна їхня особливість у пористій структурі й здатності поглинати більшу частину звукових коливань;
 • м'які – виготовляються на основі скловолоконної або базальтової мінеральної вати, а також ековати. Вони характеризуються максимальним показником звукоізоляції й здатні поглинати до 90% шуму;
 • напівжорсткі – мають менший ступінь звукопоглинання (порядку 70%). До даної категорії матеріалів можна віднести пінопласт.

Кожний з вищеописаних різновидів матеріалів може бути успішно використаний для створення надійної шумоізоляції не тільки в старих квартирах, але й у новобудовах, котеджах, приватних будинках та ін.

Гіпсокартон представляє собою найбільш популярний твердий звукоізоляційний матеріал. Його головна перевага полягає в збереженні корисної площі приміщення, яке опоряджується, (за рахунок невеликої товщини). Використання ж мінеральної базальтової або скловати більше підходить для просторих кімнат. Це обумовлено насамперед достатньою товщиною даних матеріалів і необхідністю монтажу для них спеціального каркаса, що позначається на зменшенні об’єму приміщення, яке опоряджується. Характерною відмінністю даного методу від інших є те, що він забезпечує не тільки захист від шумів, але має ще й теплоізоляційний ефект.

корковий матеріал

Використання коркового матеріалу

Використання коркового звукоізолятора в боротьбі з різноманітними джерелами шуму – досить поширена практика. Це обумовлено насамперед рядом його цінних якісних характеристик, таких як високий показник волого- і зносостійкості (експлуатаційний строк не менший ніж 40 років), хімічна інертність, стійкість до утворення цвілі. Коркова шумоізоляція стін здатна знизити загальний рівень шуму в приміщенні на 12 децибел.

Использование панелей ЗИПС

панелі ЗИПС Панелі ЗІПС використовують, головним чином, для боротьби з повітряним різновидом шуму. В залежності від товщини таких панелей визначається ступінь їх шумопоглинання (при товщині 7 см можливе зниження шуму на 10 децибел). Вони мають досить велику вагу (при ширині 0,5 м і довжині 1,5 м важитимуть більше 18 кг). Слід також зазначити, що даний матеріал має високий показник пожежостійкості.

Основні способи звукоізоляції стін

Серед величезного багатоманіття шумоізолюючих матеріалів і способів їхнього використання важливо вибрати варіант, найбільш оптимальний за ціною і якістю.

Серед самих популярних способів звукоізоляції стін у квартирі можна виділити наступні:

Каркасний

Каркасний спосіб – передбачає створення спеціального каркаса під гіпсокартон. Шумоізоляційний матеріал у цьому випадку укладається між стіною й шаром гіпсокартону.

Каркас виконується з дерева або металевого профілю. Його монтаж здійснюється на стартовий профіль, що кріпиться до стелі й підлоги. Далі на нього приклеюється спеціальна ізоляційна стрічка (у рулонах шириною 3, 5, 7 і 9 см), зроблена з поліетилену або ізолону. Після того як каркас встановлено, можна переходити до монтажу утеплювача, що приклеюється до поверхні стіни за допомогою спеціального поліуретанового клею й потім обшивається зовні гіпсокартоном.

Досить популярним матеріалом, що характеризується високою якістю й гарними звукопоглинаючими властивостями, є м'яка звукоізоляція від компанії Knauf.

Бескаркасный

Безкаркасний спосіб – передбачає обшивання оброблюваної площини звукоізоляційними панелями, які створюють ідеальну основу під будь-який вид декоративної обробки. На стіну вони кріпляться за допомогою клею або дюбелів.

Звукоізолююча панельна система (ЗІПС) виконується двошаровими сендвіч-панелями, що представляють собою пазогребеневі гіпсоволокнисті листи.

Для виконання трудомісткої роботи зі створення якісної звукоізоляції стін знадобляться наступні інструменти:

 • рівень;
 • електроперфоратор;
 • будівельна пилка;
 • рулетка;
 • молоток;
 • шуруповерт;
 • будівельний міксер;
 • ємність для приготування клею;
 • шпатель;
 • степлер.

Вартість звукоізоляції стін

Обов’язковою умовою для створення комфортної атмосфери у Вашому житлі є якісна звукоізоляція стін. Фахівці компанії «Теплокомфорт» допоможуть Вам не тільки правильно підібрати підходящий спосіб і матеріали, але й виконають якісні звукоізоляційні роботи будь-якої складності за цілком прийнятними цінами.

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених робочих;
 • якісно виконуємо суміжні види робіт;
 • робота виконується в рамках поставлених термінів;
 • прийнятні ціни.