Утеплення стін зсередини

Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 9.06 з 10 на основі 108 оцінок

утеплення стін зсередини у КиєвіСирість, протяги, а також цвіль у квартирі, непомірні рахунки за послуги опалення змушують замислюватися про те, як усунути причину стрімкої втрати тепла у вашому помешканні. Утеплення стін квартири або будинку – це вирішення проблеми.

Існують ситуації, за яких зовнішню теплоізоляцію провести неможливо. Власне, в подібних обставинах і здійснюють утеплення стін зсередини. При теплоізоляції стін зсередини є вагомий недолік – він «з'їдає» житлову площу Вашого будинку, але, повторюся, є конкретні випадки, коли цього не уникнути. Внутрішнє утеплення стін застосовується у разі:

 • заборони міської влади на зміну фасаду будівлі (наприклад, застосовується у разі культурної цінності будівлі, або якщо фасад виходить на центральну вулицю та інше);
 • якщо за стіною знаходиться деформаційний шов будівлі;
 • знаходження за утеплюваною стіною неопалюваного приміщення, наприклад шахта ліфта.

Утеплення внутрішніх стін – складний і кропіткий процес. При неправильному підході може призвести до таких неприємностей як: грибок, вогкість і т. д. Настійно рекомендуємо користуватися послугами лише професіональних фахівців. Компанія «ТеплоКомфорт» в особі своїх майстрів гарантує якісне виконання робіт по кожному виду утеплення. Ми розуміємо, що задоволений клієнт – це постійний клієнт.

Залежність точки роси від способу утеплення

точка роси

Типи матеріалів для внутрішнього утеплення

Зважившись на утеплення зсередини, потрібно визначити тип матеріалу, який будете використовувати.

Сьогодні для утеплення стін зсередини існує широкий спектр матеріалів, але можна виділити основні.

Пінопласт і мінеральна вата

утеплення стін мінватоюНайбільш популярні це пінопласт та мінеральна вата. При укладанні цих матеріалів використовують два основні способи. Перший спосіб подібний утепленню зовні: на очищену поверхню механічно кріпляться плити з подальшим декоруванням. Другий: встановлюється спеціальний каркас (металевий або дерев'яний), який заповнюється утеплювачем. Другий спосіб є найбільш вдалим, оскільки тоді ми уникаємо деяких проблем: тріщин, скупчення конденсату. Не варто забувати про використання матеріалів вологозахисту і антисептиків. Вони допоможуть Вам уникнути досить поширених проблем як грибок, таких як цвіль і вогкість.

ДВП в якості утеплювача

Також відмінними якостями відрізняється такий матеріал внутрішнього утеплення стін як ДВП (деревоволокнисті плити). За помірную плату Ви отримуєте матеріал, що не пошкоджується паразитами (при виготовленні обробляється отруйними для них речовинами). Температура і вологість повітря не впливає на ДВП, крім того він слугує відмінним звукоізолятором, легко монтується.

Непоганим способом утеплення стін квартири або будинку зсередини є використання матеріалу, аналогічного кладці. Для цегляних і бетонних стін – це «нарощування» каменю, цегли або штукатурки, а для дерев'яних – ущільнення за рахунок дерева. Це найбільш трудомісткий і дорогий спосіб.

Специфіка внутрішнього утеплення різних приміщень

Сучасні технології та методи будівництва дозволяють утеплювати квартири вже на момент зведення будівлі. Однак, це невеликий відсоток житла в Києві, адже всі ці методи утеплення почали використовувати порівняно недавно.

Що ж робити, якщо Вашому будинку вже більше 15-20 років? Відповідь проста: потрібно виконати утеплення стін зсередини квартири. Важливі аспекти при утепленні:

 • Стіни повинні бути просушені, ізоляційні матеріали – встановлені і перевірені, шви між плитами і в шарі теплоізолятора – оброблені.
 • Повинна бути обрана оптимальна товщина матеріалу.
 • Важливими аспектами також є безпечність для здоров'я, стійкість до високої температури, довговічність, міцність матеріалу тощо.

утеплення будинку ППУ зсерединиУтеплення будинку зсередини – процедура, що містить масу завдань, які необхідно вирішити. Вибравши, чим же саме утеплити приміщення, можете приступити до вибору схеми утеплення. Наприклад, якщо це гіпсокартон – бажано використовувати м'які ватяні утеплювачі (підійдуть рулонні, плиточні). Якщо ж Ви плануєте штукатурити стіни – краще вибрати екструдований пінополістирол.

Перш ніж приступати до утеплення стін зсередини квартири або будинку самостійно, раджу Вам ознайомитися з нашими розцінками. Кожен повинен займатися своєю справою, і це якраз той випадок, коли людина без належного досвіду і підготовки може не справитися з даною роботою.

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених робітників;
 • якісно виконуємо суміжні види робіт;
 • робота виконується в рамках поставлених термінів;
 • прийнятні ціни.