Утеплення балкона і лоджії

Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 9.15 з 10 на основі 126 оцінок
утеплення балкону у Києві

Ціни на утеплення балкона/лоджії

Найменування робіт од. виміру ціна
Утеплення балкона/лоджії пінопластом 5 см м² 1000 грн
Утеплення балкона/лоджії пінопластом 10 см м² 1050 грн
Утеплення балкона/лоджії мінеральною ватою 5 см м² 1250 грн
Утеплення балкона/лоджії мінеральною ватою 10 см м² 1350 грн
Утеплення балкона/лоджії під ключ  конструкцію повністю догов.
Віброізоляція (шумоізоляція) відливу, козирка, даху  конструкцію повністю від 2500 грн
Можете детальніше ознайомитися з розцінками на утеплення або зробити 

У пошуках додаткової житлової площі, жителі Києва все частіше звертають свій погляд на лоджії та балкони своїх помешкань. Попередньо утепливши ці додаткові квадратні метри, можна перетворити їх у невеличку кімнату або ж поєднати з житловою площею чи кухнею.

Елементарні закони фізики підказують нам, що утеплювати лоджію або балкон бажано з зовнішньої сторони конструкції. Це вирішує проблему з конденсатом, до того ж зберігається площа і без того маленького приміщення.

Зовнішнє утеплення балкона – справа професійних промислових альпіністів. Спроба провести таке утеплення самостійно може обернутися негативними наслідками, навіть аж до ризику для життя. Треба сказати, що практикується так само і внутрішнє утеплення.

Перш ніж детальніше ознайомити Вас з особливостями утеплення лоджій і балконів, пропонуємо розібратися, у чому ж їх відмінність.

Згідно з будівельними нормам, балкон являє собою навісну конструкцію, яка виступає на вертикальній площині стіни фасаду будівлі.

Лоджія – це окреме приміщення або прибудова до будівлі, тільки з однією, відкритою стороною, що має огорожу.

Вибір утеплювача для балкона і лоджії

При виборі матеріалу бажано керуватися такими рекомендаціями:

  • Потрібно вибирати максимально легкий матеріал, він повинен надавати мінімальне навантаження на бетонну плиту.
  • Важлива також міцність матеріалу. Адже вплив вологи і перепади температур можуть швидко зіпсувати цей утеплювач.
  • Вибір матеріалу утеплення лоджії схожий з аналогічним вибором для балконів, але тут вже вага не грає настільки істотну роль.

Утеплювачі, та їх особливості

Сучасний ринок пропонує нам велику кількість різновидів матеріалів для теплоізоляції. Хоча, незважаючи на все це різноманіття, багато хто до цих пір утеплює виключно мінеральною ватою та пінопластом. Таке традиційне утеплення найбільш доступне за ціною, і воно певною мірою вирішує проблему. Однак можна скористатися і більш ефективними сучасними утеплювачами.

Для утеплення балконів і лоджій використовуються одні і ті ж матеріали, тому наведемо їх одним списком.

Екструзійний пінополістирол (піноплекс) – це міцний і щільний матеріал, стійкий до вологи, і з низьким коефіцієнтом теплопровідності. Утеплення балкона піноплексом – вдале рішення на шляху до термоізоляції своєї квартири.

Пінопласт – щільний утеплювач. Має дуже низький коефіцієнт теплопровідності. Це легкий матеріал з низькою вартістю.

Базальтова і мінеральна вата – м'які матеріали, і утеплюють вони за рахунок своєї волокнистої структури. Розташовані в хаотичному порядку волокна містять повітря, яке саме і перешкоджає втраті тепла. Утеплення мінватою балкона або лоджії потрібно починати зі створення каркасу.

Пінополіуретан (ППУ) – напилюваний утеплювач. Плюс цього матеріалу в його гідроізоляції. Він також дає можливість вибирати товщину утеплення і утеплює без швів, що виключає появу містків холоду.

Пенофол – цей матеріал має багатошарову структуру. Підкладка з полістиролу утримує тепло, а алюмінієвий екран діє як теплове дзеркало: відбиває тепло і повертає його всередину будинку. Утеплення балконів здійснюється одним пінофолом або в комбінації з іншими матеріалами.

Керамзит – пористий, насипний утеплювач. Матеріал використовують для утеплення підлоги балкона або лоджії.

Також при утепленні обов'язково потрібно використовувати паро-, вітро- гідрозахисні плівки.

Зовнішнє утеплення балкона

утеплення балкону зовніМоже здатися, що балкон – надійна і непорушна конструкція, але на жаль, це далеко не так. Сумарне навантаження від скління і утеплення збільшує вагу приблизно на одну тонну. А це вже дуже серйозне навантаження. Саме тому є сенс задуматися про зміцнення балкона.

Практикують кілька варіантів зміцнення балконної несучої плити. Якщо плита у гарному стані, можна зміцнити її за допомогою нових точок опори. У разі, якщо стан її близький до критичного, якщо вона покришилася, потрібно спорудити новий, незалежний від неї каркас.

Одне з основних відмінностей балконів і лоджій – це дах. Якщо у випадку з лоджією дахом служить плита будинку, то з балконом все дещо складніше. На верхніх поверхах багатоповерхівок вона взагалі може бути відсутньою, а ось на поверхах нижче дахом балкона служить плита сусідів зверху. Є сенс звернути увагу на стан цієї плити, і якщо він жалюгідний – треба спробувати домовитися з сусідами про спільний ремонт, так як будь-які проблеми з нею небезпечні як для сусідів, так і для Вас.

Для забезпечення гідроізоляції потрібно потурбуватися про стик даху балкона і стіни будинку. Для цього робиться штроблення стін на пару сантиметрів.

Також, перед тим, як приступити до утеплення, потрібно забезпечити якісне скління балкона, що теж важливо. Адже неякісний профіль, який пропускає холодне повітря, зведе всі зусилля нанівець.

З утепленням підлоги балкона все простіше. Розставляємо лаги з дерева, між якими укладається утеплювач. А ще рекомендуємо згадати про таку чудову систему, як тепла підлога. Це не тільки утеплить підлогу лоджії або балкона, але й стане додатковим джерелом тепла.

Ні в якому разі не можна забувати про гідроізоляцію, оскільки волога всіма шляхами буде розповсюджуватися все нижче. А як відомо – намоклий утеплювач втрачає свої теплоізоляційні властивості.

При термоізоляції парапету балкона потрібно стежити, щоб не перевантажити його. Тому що крім утеплювача, йому потрібно витримати ще й скління. При будівництві парапету застосовують найчастіше такі матеріали, як газосилікатні або пінобетонні блоки. Ці матеріали відрізняються легкістю і достатньою міцністю, плюсом їх можна вважати також низьку теплопровідність. Проте є і мінус – вони вбирають вологу. Від неї найкраще захистити фасад балкона, наприклад, сайдингом або пластиковими панелями, і поставити відливи.

При утепленні парапету рекомендують використовувати утеплювачі товщиною не менш, ніж 1,5 см. Оптимальними для такого утеплення вважаються плиточні матеріали. Однак останнім часом з'явилися і рулонні, які теж добре підходять для цього використання.

Утеплення балкона зсередини

утеплення балкону зсерединиУтеплювати балкон зсередини потрібно в тому випадку, якщо зовнішнє утеплення реалізувати неможливо. Наприклад, якщо Ви проживаєте в центрі Києва, і вносити зміни у вигляд фасаду будівлі не дозволяється. Приступаючи до утеплення балкона зсередини, потрібно насамперед підготувати стіни, підлогу і стелю, подбавши про герметичність за допомогою монтажної піни.

Дуже ефективно від вологи захищають підлогу і стіни балкона спеціальні паронепроникні мембрани. Для цього треба з двох сторін від утеплювача ретельно наклеїти плівку. Тоді в якості утеплювача підійдуть і матеріали з волокон.

Утеплення балкона зсередини листами пінополістиролу дозволяє не використовувати спеціальну плівку. Адже він не вбирає і не пропускає вологу. Цей матеріал кріпиться за допомогою клею. Істотний недолік – товщина утеплювача повинна бути не менше 8 см.

Відмінний результат дає утеплення балкона пінополіуретаном. Цим теплоізолятором можна скористатися при утепленні стін, стелі і підлоги балкона. Він відмінний герметик і для віконних блоків. Пінополіуретан напилюється таким методом, при якому товщину утеплювача можливо регулювати. Безперечним плюсом цього утеплювача є те, що теплоізоляцію балкона з його використанням реально виконати лише за один день.

Утеплення лоджії

Процес утеплення лоджії практично не відрізняється від утеплення балкона, матеріали і технології майже схожі.

Вартість утеплення балкона і лоджії

З цінами на ці роботи Ви можете ознайомитися в розділі «прайс», за додатковою інформацією звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.

Звичайно, зайнятися утепленням балкона зовні можно і самостійно, але тільки в тому випадку, якщо Ви володієте навичками промислового альпінізму або, якщо живете на другому поверсі. В інших ситуаціях рекомендуємо експериментувати лише з утепленням балкона зсередини.

Мешканці, особливо великих квартир, з радістю обміняють захаращену комору – балкон, на невелику кімнату. Також є варіант розширення житлової кімнати за рахунок лоджії. Залишається тільки утеплити, і можна обживати «нові» квадратні метри.

Компанія «ТеплоКомфорт» проводить утеплення балконів і лоджій в будь-який час року. За умови плюсової температури. Вибрати потрібну технологію утеплення та реалізувати її в подальшому Вам допоможуть наші фахівці.

Домовитися про попередній огляд Ви можете, зателефонувавши за номерами, вказаними у нас на сайті.

 

Чому «ТеплоКомфорт»?

  • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
  • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
  • власна команда перевірених робочих;
  • якісно виконуємо суміжні види робіт;
  • робота виконується в рамках поставлених термінів;
  • прийнятні ціни.