Герметизація міжпанельних швів

ru ua
Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 7.6 з 10 на основі 49 оцінок

герметизація міжпанельних швів у КиєвіПанельне будівництво багатоповерхових будинків отримало широке розповсюдження в другій половині двадцятого століття. Цей метод давав можливість споруджувати у найкоротші терміни велику кількість доступного житла. У цілях безпеки, щоб запобігти обвалу будинку при усадці, якраз і потрібні деформаційні шви. Цей шов являє собою міжпанельну порожнину. Завдяки їй будинок стає рухомим, а також більш стійким.

Через погано загерметизировані шви в квартиру проникає холод, пил і волога, і, щоб уникнути цього, проводиться їх ретельна герметизація. Багато жителів нашого прекрасного міста живуть у далеко не нових панельних багатоквартирних будинках. Звісно, ремонт міжпанельних швів останній раз робився дуже давно, і люди відчувають зміни погоди на собі. Восени у квартирі підвищується рівень вологості, і на стінах з'являється шкідливий, особливо для дітей, грибок. Взимку через щілини проникає холодне повітря. Дуже часто ці неприємні явища відбуваються через неякісно загерметизировані шви між панелями. На перших поверхах цю роботу можна зробити самостійно. Проте, на поверхах, розташованих вище, краще не намагатися провести повторну герметизацію, оскільки доведеться підійматися надто високо. А гравітацію ніхто не відміняв, тому наслідки можуть бути дуже плачевними.

Особливості герметизації міжпанельних швів

Не секрет, що якість будівництва багатоповерхових панельних будинків у більшості випадків явно не на висоті. У радянські роки на це впливало те, що зведення житла здійснювалося поспіхом, за планами. Мало місце також банальне розкрадання будматеріалів і недбале ставлення до своїх обов'язків будівельників. У наш час ситуація не краща, для забудовника головне  – швидкий прибуток з найменшими витратами. Особливо це відчувається на останніх поверхах, де найчастіше герметизація швів виконана геть погано.

Значна частина житлового фонду, у тому числі панельних багатоповерхівок, була побудована при СРСР. Зрозуміло, що з часом стан панельних швів тільки погіршується.

Проводити герметизацію і утеплення панельних швів бажано влітку. При потребі, цю роботу можна провести і взимку, головне не в сиру погоду.

Далі в статті ми коротко ознайомимося з методами утеплення міжпанельних швів. І, звичайно, з матеріалами, що використовуються для цього.

Основні способи герметизації

Герметизація пінополіуретановим трубчастим утеплювачем

герметизація пінополіуретановим утеплювачемНині користується популярністю технологія герметизації міжпанельних швів за допомогою вилатерма (термоізоляційний матеріал у вигляді джгутів зі спіненого поліетилену), що можна пояснити багатьма його перевагами:

  • низька ціна;
  • надійний і тривалий термін експлуатації;
  • легкість у використанні.

Герметизація міжпанельних швів проводиться виключно порожнистим утеплювачем. Це пояснюється його щільною структурою і еластичністю. Порожнистий трубчастий утеплювач легко монтується в міжпанельний шов.

Однак, як часто буває, крім переваг, є і недоліки. При неякісній герметизації утеплювача, він може почати вбирати вологу, що призведе в холодну пору року до промерзання і втрати еластичності, а в подальшому – до швидкого руйнування.

Герметизація монтажною піною

герметизація монтажною піноюГерметизація швів в панельному будинку монтажною піною приваблює простотою виконання і дешевизною. Часто це оптимальний варіант. Матеріал просто заливають у шов, де він розширюється і, завдяки своїй еластичності, заповнює весь простір. Надалі він перекриває можливості проникнення в квартиру холоду і вогкості. Після цього потрібно обробити поверхню герметизуючою речовиною. Ну ось і все: надійний і довготривалий захист Вашої квартири від негативних погодних умов готовий.

Теплий шов

Вважається одним з найефективніших методів. Ще його можна назвати комбінованим. Алгоритм дій такий: очищений шов від бруду та сміття, ретельно заливається монтажною піною. Наступним кроком буде розміщення у шві вилатерму. Після виконаної роботи для надійної герметизації застиглу піну обробляють мастиком.

Герметизація віконних швів

Установники пластикових вікон далеко не завжди якісно виконують герметизацію віконних швів. На жаль, дуже часто ця робота виконується досить недбало, і про старанність мова не йде. Буває таке, що навіть нерівності з зовнішньої сторони часом не обробляються.

Все це призводить до наявності пилу в квартирі влітку і холоду – взимку.

Від усього цього можна швидко позбутися, запросивши фахівців своєї справи. Майстри ретельно опрацюють шов спеціально призначеним для цього мастиком і захистять зовні шаром піни. Це в результаті заблокує можливість появи містків холоду, і повністю ізолює Вашу квартиру від негативних наслідків зміни погоди.

Висновки

Зрозуміло, що робота з герметизації нелегка, і часто основною проблемою є висота будівлі. Без послуг промислового альпінізму не обійтися. Однак, збільшення температури в квартирі на декілька градусів і позбавлення від протягів, вогкості й цвілі по кутках того варті.

Компанія «ТеплоКомфорт» гарантує якісне виконання робіт з герметизації швів в найкоротші терміни.

Якщо міжпанельні шви у Вашому панельному будинку не дозволяють сповна насолодитися затишком своєї квартири, домовляйтеся з сусідами (оскільки це не тільки Ваша проблема), зв'язуйтеся з нами, і ми допоможемо надовго її позбутися.

Вартість наших послуг з  герметизації міжпанельних швів досить демократична, незважаючи на всю складність і дорожнечу роботи висотників.

Чому «ТеплоКомфорт»?

  • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
  • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
  • власна команда перевірених робітників;
  • якісно виконуємо суміжні види робіт;
  • робота виконується в рамках поставлених термінів;
  • прийнятні ціни.