Гіпсокартонні роботи

Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 9.43 з 10 на основі 28 оцінок
гіпсокартонні роботи в Києві

Вартість монтажу гіпсокартону в Києві

Найменування робіт площа ціна
(з матеріалом)
Монтаж гіпсокартону на стіни за допомогою клею (без каркаса) м² від 150 грн
Монтаж пристінної гіпсокартонної конструкції (з каркасом) м² від 160 грн
Пристрій перегородок з гіпсокартону в 1 шар м² від 200 грн
Пристрій однорівневої стелі з гіпсокартону м² від 160 грн
Можете детальніше ознайомитися з розцінками на гіпсокартонні роботи або зробити 

Гіпсокартон являє собою універсальний матеріал, який використовується для проведення будівельних і облицювальних робіт. Завдяки особливостям свого складу, він має високий показником екологічної безпеки й відрізняється легкістю і простотою в застосуванні. Крім цього, шпаклювальні роботи по поверхні, яка обшита гіпсокартоном, відбуваються набагато легше і швидше. Ремонт, виконаний з використанням ГКЛ завжди буде виглядати бездоганно і красиво, незалежно від обраного інтер'єрного стилю.

Якими бувають гіпсокартонні листи

види гіпсокартонуВидова класифікація даного обробного матеріалу визначається наявністю широкого спектру якісних характеристик. Так наприклад, в залежності від його товщини, розрізняють стельовий, стіновий і арочний гіпсокартон, ідеально рівна поверхня якого дозволяє підготувати основу під будь-який різновид декоративної обробки.

Стіновий гіпсокартон використовується для облицювання стін і монтажу міжкімнатних перегородок, стельова його модифікація – для установки підвісних стель, а для створення арок, відповідно, використовується арочний гіпсокартон.

Щодо його інших експлуатаційних властивостей важливо виділити високий показник вологостійкості (дозволяє його застосування для облицювання ванних кімнат, має харакетрне зелене забарвлення) і пожежної безпеки (ідеально підходить для облицювання кухні, камінної зони тощо, має характерний рожевий відтінок).

На сучасному ринку оздоблювальних матеріалів лідируючі позиції по продажам займає гіпсокартон фірми Knauf, який є зразком неперевершеної якості. Ремонт Вашого житла, здійснюваний з ГКЛ даної марки, гарантує Вам не тільки довгий експлуатаційний період, але й незрівнянність кінцевого результату.

Переваги монтажу гіпсокартону

Переваги даного матеріалу можна охарактеризувати наступним чином:

 • дозволяє встановлювати стінові перегородки без використання рідких розчинів;
 • надає можливість кардинально перепланувати житловий простір, створивши кілька функціональних зон;
 • володіє прекрасним естетичним ефектом, створюючи красивий і оригінальний дизайн приміщення.

Ми пропонуємо наступні види гіпсокартонних робіт:

Наші кваліфіковані фахівці виконають оздоблювальні роботи з гіпсокартоном будь-якої складності. Якщо Ви мрієте створити креативний і незвичайний дизайн Вашого будинку, ми можемо запропонувати монтаж підвісних стель різної конфігурації, а також створення арок з гіпсокартону, всіляких перегородок, ніш, полиць, стелажів та інших інтер'єрних елементів. Більше того, у нас Ви можете замовити наступні гіпсокартонні роботи:

 • установка каркаса з металевого профілю під ГКЛ;
 • монтаж гіпсокартону;
 • вирівнювання поверхонь з допомогою гіпсокартонних листів;
 • монтаж укосів з гіпсокартону.

Варто відзначити, що досвідчені фахівці нашої компанії здійснюють високоякісний монтаж гіпсокартону Кнауф, який є безперечним лідером на міжнародному ринку будматеріалів, привертаючи увагу своїм широким спектром цінних якісних характеристик.

Набір необхідних інструментів і матеріалів

гіпсокартон KnaufДля того, щоб провести встановлення гіпсокартону, майстру буде необхідний такий набір інструментів і матеріалів:

 • листи гіпсокартону;
 • металеві профілі, що створюють каркас на оброблювальній поверхні для встанволення гіпсокартонних листів;
 • приладдя, що забезпечить міцне і надійне кріплення ГКЛ (саморізи, підвіси, з'єднувачі та ін);
 • шпаклювальні суміші (стартова і фінішна), а також ґрунтувальний розчин;
 • клей для гіпсокартону Knauf Perlfix;
 • електроінструменти (перфоратор, шуруповерт, болгарка тощо).

Варіанти кріплення гіпсокартону

Загалом, алгоритм роботи з гіпсокартоном має подібну структуру до інших декоративних оздоблювальних матеріалів. Єдиною відмінністю є специфічні методи і прийоми, які застосовуються в данному випадку.

На сьогоднішній день монтаж гіпсокартонних конструкцій відбувається, як правило, з використанням таких способів:

Безкаркасний – здійснюється із застосуванням спеціальних клейових розчинів на цементній або гіпсовій основі. Головною перевагою даного способу є якісна звукоізоляція, мінімальний набір використовуваних для його встановлення інструментів, а також невелика відстань від лицьової поверхні до основи. Процес починається з ретельної підготовки поверхні – її очищення від старих покриттів (штукатурки, фарби, шпалер), обробки спеціальною грунтовкою, після висихання якої поверхню покривають спеціальним клейовим розчином, при цьому належнуувагу приділяють кутам і стикам гіпсокартонних листів. Далі на поверхню приклеюється гіпсокартон, який вирівнюється за допомогою рівня. Даний спосіб застосовується для стін різного типу приміщень і вимагає мінімальних витрат часу.

Каркасний – передбачає використання металевих чи дерев'яних каркасів. Найбільш поширеними є металеві каркаси, завдяки їх високої міцності, довговічності та іншим якісним характеристикам. Головною властивістю даної технології є можливість застосування гіпсокартону на поверхнях з великими дефектами.

Вищеописані способи установки гіпсокартону є досить надійними і довговічними при дотриманні всіх правил технологічного процесу, а кінцевий результат визначається майстерністю та професіоналізмом виконавця.

Вартість робіт

Монтаж гіпсокартонних конструкцій, здійснюваний майстрами компанії «ТеплоКомфорт», відрізняється насамперед високою якістю. Ми виконуємо гіпсокартонні роботи будь-якої складності в Києві та Київській області вже більше 3 років. За цей проміжок часу наша компанія набула відмінної репутації завдяки кваліфікованій команді високопрофесійних фахівців і численним позитивним відгуками клієнтів. Маючи необхідні практичні навички і багаторічний досвід будівельних робіт, наші майстри швидко, якісно і оперативно здійснять будь-який нестандартний і оригінальний дизайнерський проект. Головною перевагою компанії «ТеплоКомфорт» є багатий досвід гіпсокартонних оздоблювальних робіт, що поєднується з відмінною якістю і прийнятними цінами.

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених робітників;
 • якісно виконуємо суміжні види робіт;
 • робота виконується в рамках поставлених термінів;
 • прийнятні ціни.
про монтаж гіпсокартону на стіни

Монтаж гіпсокартону на стіни

Листами гіпсокартону можна вирівняти практично будь-яку стіну. Особливо це твердження актуальне для поверхонь зі значними нерівностями. Так як на вирівнювання таких стін штукатурними сумішами піде дуже багато часу і коштів. У цій статті ми постаралися освітити всі технологічні складнощі цього процесу.

про монтаж гіпсокартону на стіни
про стелі з гіпсокартону

Стеля з гіпсокартону

Гіпсокартон може послужити ідеальним облицювальним матеріалом і для стелі. Він не тільки приховає всі дефекти, але послужить відмінним прикриттям для комунікацій. Так само великою популярністю користуються багаторівневі стелі з ГКЛ. У цій статті ми намагалися висвітлити основні тонкощі даного питання.

про стелі з гіпсокартону
про монтаж перегородок з гіпсокартону

Перегородки з гіпсокартону

Міжкімнатні перегородки дозволяють за відносно короткий час здійснити повне перепланування квартири. Безсумнівним плюсом даної технології є те, що зведену стіну практично не потрібно вирівнювати. У даній статті ми постараємося максимально розкрити всі тонкощі монтажу міжкімнатних перегородок з гіпсокартону.

про монтаж перегородок з гіпсокартону
про монтаж профілю під гіпсокартон

Монтаж профілю під гіпсокартон

Каркас з профілю служить основою для гіпсокартонних конструкцій. Без перебільшень це дуже важливий етап обробки приміщення ГКЛ. Від якості пристрою обрешітки профілем буде, залежатиме те, як поведе себе з часом вирівняна поверхня. У даній статті піде мова про тонкощі їх монтажу.

про монтаж профілю під гіпсокартон