Машинна штукатурка

Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 9.16 з 10 на основі 34 оцінок
машинна штукатурка

Машинна штукатурка – працюємо швидко і якісно

Багатьох власників житла цікавить швидкість, з якою можна робити ремонт, не втрачаючи при цьому в якості. Штукатурка машинним способом – це якраз можливість у 3-4 рази збільшити продуктивність праці й анітрохи не втратити ні в механічній міцності, ні в зовнішньому вигляді обробки. Такий спосіб використовують у житловому секторі, а також в установах, де обсяг робіт великий і в той же час немає можливості призупиняти роботу організації.

Рекомендуємо докладніше ознайомитися з нашими розцінками або зробити  

Компанія «ТеплоКомфорт» пропонує послуги фахівців, що виконують машинну штукатурку в межах Києва та Київської області всередині й зовні приміщень. Всі клієнти «ТеплоКомфорту» отримують можливість скористатися рядом переваг, що пропонує компанія:

  • Будматеріали від перевірених виробників за мінімальними ринковими цінами.
  • Виконання комплексних ремонтних робіт « під ключ» (у квартирах, будинках, офісах).
  • Допомога в доставці будматеріалів і прибиранні сміття.

Наші співробітники дотримуються комплексного підходу до виконання всіх робіт, тому в результаті замовник одержує машинну штукатурку за зниженою вартістю, але найвищої якості.

Вартість машинної штукатурки в Києві

Найменування робіт Площа до 200 м2 Площа 200 м2 - 500 м2 Площа 500 м2 - 1000 м2 Площа від 1000 м2
1 Гіпсова штукатурка стін (з урахуванням матеріалів) 230 грн 220 грн 210 грн 200 грн
2 Цементно-піщана штукатурка стін (з урахуванням матеріалів) 220 грн 210 грн 200 грн 190 грн
3 Гіпсова штукатурка стель (з урахуванням матеріалів) 240 грн. 230 грн. 220 грн. 210 грн.

Докладніше ознайомитися з вартістю виконання всіх видів штукатурних робіт (машинним і ручним способом) у Києві та Київській області можна на сторінці:
прайс на штукатурні роботи.

Що таке штукатурна станція

штукатурна станція Машини для нанесення штукатурки бувають різними – одні можуть самі готувати розчин, а в інші потрібно закладати вже готові суміші, і це, відповідно, впливає на їхню вартість. У будь-якому механізмі подача суміші на форсунку здійснюється пневматичним способом. Такі агрегати можна розділити на три види:

  1. Стаціонарні машини для штукатурки – професійне устаткування (відрізняється найвищою швидкістю виконання робіт).
  2. Пневматична лопата – легка в застосуванні й часто використовується на невеликих об'єктах (зручна для роботи з мінеральними розчинами).
  3. Пневматичний пістолет – працює як пульверизатор (відрізняється невеликою вагою).

Слід зазначити, що проведення штукатурних робіт механізованим способом з автоматичним приготуванням розчинів можливе тільки при використанні стаціонарних агрегатів. Машина повинна бути оснащена налаштуваннями подачі й перебивання суміші за допомогою безступінчастого регулювання обертів двигуна, як, наприклад, Knauf PFT Ritmo М або Knauf PFT Silomat C 100. Найкращими за якістю вважаються німецькі агрегати: в них найвища продуктивність, хоча й вартість, звичайно, теж вища, ніж у агрегатів вітчизняних марок.

Матеріали для машинного нанесення

матеріали для машинного нанесення Для штукатурних робіт машинним способом підходять практично всі суміші – і мінеральні, і полімерні. Правда, варто зробити невелике уточнення – цементно-піщані розчини, зроблені вручну або в бетономішалці, містять як наповнювач погано просіяний пісок, який буде забивати розпилювальне сопло. Для більш ретельного просіювання потрібен абсолютно сухий пісок і дуже дрібне сито, що на будмайданчику або в приміщенні забезпечити практично нереально. Тому для механізованої штукатурки використовують тільки заводські цементні суміші. Нижче наводиться список сумішей (полімерні можуть бути в сухому або пастоподібному вигляді), які можна застосовувати для такої обробки.

Мінеральні суміші за в'яжучою речовиною:

  • цементні;
  • гіпсові.

Полімерні суміші за в'яжучою речовиною:

  • акрилові;
  • силікатні;
  • силіконові.

Плюси та мінуси машинного способу

плюси та мінуси машинного способу Як і решта способів обробки, машинне нанесення штукатурки має свої позитивні та негативні сторони. Крім того, багато може залежати й від площі приміщення.

Переваги автоматизації

Перелік позитивних якостей:

  • швидкість обробки – основною перевагою машинної штукатурки можна назвати саме цей параметр, тому що продуктивність праці в середньому збільшується в 3-4 рази, а при використанні стаціонарних агрегатів – у 5-6 разів;
  • висока якість – якщо суміш робиться автоматично, то претензій до її якості не буває, розчин завжди лягає рівномірно, а товщина шару залежить від швидкості зміщення сопла;
  • відсутність усадки – такі суміші не дають усадки при висиханні (випаровуванні вологи), на відміну від саморобних розчинів;
  • ізоляційні властивості – шар штукатурки знижує теплопровідність і збільшує шумопоглинання обробленої стіни;
  • економія коштів – з огляду на фактор швидкості, грошей на обробку буде витрачено менше, тому що знизиться загальна вартість робіт.

Недоліки автоматизації

Перелік негативних якостей:

  • обмеження за простором – механічну штукатурку складно наносити в маленькому приміщенні, адже там просто ніде розвернутися з агрегатом;
  • вартість устаткування – для разової обробки ніхто не купуватиме дорогі агрегати, набагато дешевше оштукатурити стіну вручну: такі машини потрібні тільки професіоналам, що мають справу з великими обсягами робіт;
  • шумовий ефект – устаткування працює досить гучно, що може спричинити невдоволення сусідів, особливо, якщо в них є маленькі діти або хтось із членів родини хворіє.

Технологія машинного нанесення штукатурки

Різниця між машинною і ручною штукатуркою полягає, в основному, в техніці нанесення суміші. Що стосується всього іншого, порядок робіт ідентичний.

Підготовчий етап

грунтування стіни Підготовчий етап штукатурки стін механічним способом включає в себе кілька операцій. У першу чергу це очищення поверхні від фарби, вапна, старої штукатурки, що відшаровується, пилу та жирових плям.

Після очищення чорнову основу ґрунтують, але якщо це бетонна плита, то звичайні розчини не зовсім доречні й краще скористатися бетоноконтактом. Коли ґрунтовка висохне, на стіну чи стелю встановлюють маяки.

Є ще один дуже важливий момент: коли стіни або стеля зроблені з бетонних плит, на них можуть бути значні перепади по площині (іноді до 5 см). Тому, щоб зменшити товщину штукатурного шару і спростити процес подальшої обробки, плити очищають від шматків старого декору, ґрунтують, а потім покривають будь-якими сумішами.

Рекомендація. Дуже зручно з цією метою скористатися яким-небудь плитковим клеєм: на відміну від цементно-піщаного розчину він добре тримається, навіть якщо наноситься в невеликих кількостях, оскільки має чудову адгезію.

Встановлення маяків

установка маяків Маячні профілі встановлюють на площину, що підлягає обробленню, і відразу рівняють виском по вертикалі. Коли на одну стіну кріпиться більше 2-х маяків, їх доводиться рівняти і по горизонталі. Для цього поверх профілів, по краях і посередині, натягують капронові нитки, але так, щоб вони не торкалися направляючих, залишаючись на відстані приблизно 0.5 мм. Навіть незначний контакт змістить нитку й площина буде збита.

Крок маяків визначається довжиною правила й повинен бути на 15-20 см менший за інструмент. Цей запас дозволяє вільно стягувати суміш по маяках.

Товщина маяків буває різною – від 6 до 20 мм. Чим товщий профіль, тим він жорсткіший, і цілком природно, що його легше вирівнювати. А після встановлення по таких маяках легше стягувати розчин. Але, як то кажуть, палиця завжди має два кінці: чим товщі маяки, тим товщим вийде і штукатурний шар, а це не завжди доречно, особливо для шпаклівок. 20-міліметровий маяк, приклеєний на розчин, створить зазор в 25-30 мм і це на найвищих ділянках, у той час як для профілю шириною 6 мм цей параметр становитиме всього 10-15 мм.

Оздоблювальний процес

оздоблювальний процес У першу чергу варто переконатися, що максимальна товщина шару не перевищить 50 мм на стіні й 40 мм на стелі.

Якщо на стіні цей показник більший, то роблять попереднє набризкування, але для стель у таких ситуаціях штукатурка не підходить – їх вирівнюють гіпсокартоном.

При приготуванні суміші дотримуються інструкції від виробника. І полімерна, і мінеральна машинні штукатурки наносяться смугами по горизонталі, а потім стягуються правилом.

Фінішний шар найчастіше роблять вручну, хоча на велику площу його можна нанести і за допомогою машини.

Примітка. Для внутрішніх робіт у цьому випадку можна використати гіпсові суміші, вони найдешевші та мають чудову якість. Єдиним серйозним мінусом таких шпаклівок є вкрай низька вологостійкість, тому їх недоцільно застосовувати для обробки приміщень з підвищеною вологістю, наприклад на кухні або у ванній.

Висновки

Цілком природно, що, замовляючи роботи з оштукатурювання, замовник бажає бачити високу якість виконання машинної штукатурки, от тільки для цього варто запросити кваліфікованих фахівців. Оплативши їхні послуги, ви заощадите час, а крім того, вам не доведеться стикатися з додатковими витратами на матеріал, який можуть зіпсувати непрофесійні обробники.