Дизайн фасаду будинку

ru ua
Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 9.3 з 10 на основі 57 оцінок

дизайн фасаду в КиєвіДизайн фасаду приватного будинку вимагає серйозного підходу. Різноманітність оздоблювальних матеріалів дозволяє вибрати саме те, що потрібно. Ми, в свою чергу, зробимо будинок таким, яким Ви його хочете бачити.

Компанія «ТеплоКомфорт» допоможе втілити Ваші уявлення про ідеальний дизайн фасаду будинку. Адже, це, по суті, його обличчя, і воно вимагає до себе уваги і турботи.

Перш, ніж приступити до виконання цієї роботи, необхідно спочатку розробити проект дизайну.

Весь процес можна умовно поділити на кілька етапів, так як зовнішній вигляд будинку повинен не тільки радувати око. Він також виконує суто практичну функцію  — захищає будинок від впливу несприятливих атмосферних явищ.

Складання проекту дизайну фасаду будинку

Зазвичай починають зі складання ескізу. Якщо у Вас є певні навички в будівництві, а в душі Ви художник, звичайно, його можна зробити і самому. Однак, якщо немає впевненості у своїх силах або банально не вистачає часу — краще довіритися фахівцеві. Викладіть йому свої побажання стосовно стилю фасаду, вибору кольору і матеріалу облицювання.

Після складання ескізу настає черга проектування фасаду. Цей пункт включає в себе всі виміри площі та складання кошторису майбутніх робіт. Непідготовлена людина навряд чи ефективно виконає подібне завдання. Без підготовки та спеціальних знань це практично неможливо.

Наступним етапом будуть підготовчі роботи до декорування. Всі елементи декору повинні бути одного стилю і гармонійно поєднуватися один з одним. Фасад будинку – це вираз нашого смаку і рівня добробуту. Саме по ньому, в першу чергу, оцінюється успішність господаря будинку.

Четвертий, заключний етап – це втілення на практиці всієї виконаної підготовчої роботи.

Матеріали для оформлення фасаду

При оформленні фасадів використовують різноманітні матеріали. Наші фахівці під час складання проекту разом з Вами підберуть за розумною ціною найкращі з них. Для цих цілей використовують фасадну штукатурку, сайдинг, плитку або камінь, а також можна обкласти стіни цегляною кладкою. Відмінний результат дає комбінування різних матеріалів.

Дизайн з використанням декоративної штукатурки

декоративна штукатуркаВеликою популярністю користуються всі різновиди штукатурки, почнемо їх опис.

Мінеральна – одна з недорогих штукатурок, тому її охоче купують, незважаючи на порівняно нетривалий термін експлуатації. Фасад, виконаний з використанням мінеральної штукатурки, виглядає дуже привабливо, а ще при цьому стіни будинку зберігають здатність «дихати».

Акрілова є пластичною і вологостійкою, але вона не пропускає повітря. Однак, такий тип штукатурки незамінний для стін, утеплених піносклом та пінополістиролом. Її добре використовувати, коли будівля перебуває у місці, де відчувається вібрація. Мінусом як акрілової, так і мінеральної штукатурки є те, що вони вбирають пил. Такі види штукатурок не рекомендуються для будівель, які знаходяться поблизу автотрас. Також істотний недолік акрілової штукатурки – її залежність від температури повітря.

Силікатна, так званий «короїд», відрізняється пластичністю, пропускає повітря. Її антистатичні властивості не допускають осідання на поверхні пилу. Загалом вона лідирує за основними порівняльними характеристиками. Разом з цим є найдорожчим типом «мокрих» покриттів за ціною матеріалу і вартістю монтажних робіт.

Силіконовій штукатурці властива висока стійкість до хімічних впливів і перепадів температури, тобто її можна використовувати в забруднених промисловістю районах. Існує широка палітра кольорів цієї штукатурки. Матеріал відрізняється тривалим терміном експлуатації.

Сайдинг, як головний елемент дизайну будинку

сайдингТакож дуже популярним матеріалом є сайдинг. Виконаний з його застосуванням дизайн фасадів приваблює простотою і акуратністю. Він нагадує ще не так давно широко вживаний спосіб утеплення та приведення житла у належний вигляд – обшивку стін деревом. До речі, цей обробний матеріал, незважаючи на критичні зауваження, має досить гарні характеристики:

Сайдинг з ПВХ (вініловий) створює захист стіни, він вентилюється і легко миється, довговічний, за умови дотримання технології в процесі монтажу. Ще один важливий плюс сайдинга – це ціна. Покриття фасаду цим матеріалом, приміром, заміського будинку не так вже і дорого обходиться.

Дерев'яний сайдинг – чудовий матеріал для дизайну фасадів, це  відмінна якість та прекрасний зовнішній вигляд.

Металевий сайдинг – пожежобезпечний, невибагливий, довговічний. Але у нього обмежена колірна гама, що звичайно ж є його недоліком.

Декоративні плитка і цегла

декоративна плитка під цеглуЦегла традиційно вважається показником респектабельності власника будинку. Само собою зрозуміло, цей матеріал найдорожчий, і дозволити собі його можуть далеко не всі. Проте, звичайно, красивий декор з цегли додасть фасаду Вашого будинку прекрасного естетичного вигляду.

Звичним і улюбленим варіантом оздоблення фасаду є керамічна плитка. Фасад заміського будинку, виконаний за допомогою плитки, додасть неповторний колорит Вашому житлу. Складені композиції з оригінальним декором можна порівняти з витворами мистецтва. Цей облицювальний матеріал відрізняється різноманітністю. Відмінний результат виходить, коли використовується кілька видів плитки.

Найчастіше плитку не використовують для суцільного облицювання. Плиткою можна виділити ганок, цоколь чи викласти з неї орнамент по краях вікна. Облицювальною цеглою, навпаки, дуже часто оформлюють всю будівлю.

Висновки

У Києві дуже серйозно ставляться до оформлення екстер'єру дому. Продуманий дизайн фасаду додасть естетичного вигляду будь-якій споруді, і просто перетворить її на краще. Тільки не можна забувати, що треба дуже обережно, зважено підходити до вибору дизайну. Адже «обличчя» власного житла завжди повинно радувати господаря.

Чому «ТеплоКомфорт»?

  • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
  • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
  • власна команда перевірених робочих;
  • якісне виконання суміжні види робіт;
  • виконання роботи в рамках поставлених термінів;
  • прийнятні ціни.