Стеля з гіпсокартону

ru ua
Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 7.93 з 10 на основі 12 оцінок
обшивка потолка гипсокартоном в Киеве

Вартість обшивки стелі гіпоскартоном в Києві

Найменування робіт площа ціна
(с матеріалом)
Будова однорівневої стелі із гіпсокартону м² от 270 грн
Будова багаторівневої стелі із гіпсокартону м² от 450 грн
Можете детальніше ознайомитись з розцінки на гіпоскартонні роботи або зробити 

На сьогоднішній день ідеальним опоряджувальним матеріалом, що дозволяє приховати різноманітні комунікації й будь-які нерівності поверхні, а також створити оригінальну і красиву стелю, є гіпсокартон.

Які бувають підвісні стелі?

Видове багатоманіття підвісних стель із гіпсокартону обмежується наявністю двох основних видів – одно- і багаторівневої. Популярність однорівневої стелі в сучасних квартирах і будинках обумовлена, насамперед, прагненням зберегти початкову висоту приміщення. Дворівнева стеля використовується для облаштування прихованої проводки й інженерних комунікацій.

Отже, незважаючи на велику розмаїтість форм гіпсокартонних стель, процес їхнього виготовлення базується на трьох основних типах конструкцій:

 • однорівневій;
 • простій (дво- і трирівневій);
 • складній.

Стелі з гіпсокартону мають ряд переваг:

 • рівна поверхня, що створює ідеальну основу для будь-якого різновиду фінішної обробки;
 • унікальна можливість реалізації найбільш складного й незвичайного дизайнерського проекту;
 • екологічно чистий склад;
 • пожежобезпечні властивості;
 • можливість здійснювати зонування приміщення.

Для того щоб якісно обшити підвісні стелі, варто правильно вибрати потрібний тип матеріалу (в залежності від функціональних характеристик приміщення, що ремонтується). Це забезпечить додаткову міцність конструкції та прекрасну звукоізоляцію.

Однорівнева стеля з гіпсокартону

 однорівнева стеля з гіпсокартону ідеально підходить для створення рівної площини стелі і дозволяє вмонтувати в неї точкове освітлення. Крім того, на основі даної конструкції, можна створювати більш ускладнені гіпсокартонні форми.

Одноярусна стеля в більшості випадків встановлюється на металевий профіль. Після того, як буде завершена обробка базової конструкції гіпсокартонними листами, приступають до установки освітлення і фінішної обробки поверхні.

Процес кріплення стелі даної модифікації має низку специфічних особливостей і вимагає знання базового алгоритму. Так наприклад, в якості першого рівня може бути використана як капітальна основа стелі, так і його однорівнева гіпсокартонна конструкція. При створенні багаторівневих стель, слід звернути увагу на той факт, що кожен наступний рівень буде за розмірами менше попереднього. Монтаж 2-го і 3-го рівнів вимагає створення аналогічної каркасної основи на стелі, яка кріпиться на каркас попереднього рівня.

Складні гіпсокартонні стелі

 багаторівнева стеля з гіпсокартону

Характерною особливістю цих стель є більш складна структура, що включає в себе різноманітні дизайнерські рішення.

До найпоширеніших і найпопулярніших моделей складних гіпсокартонних стель можна віднести:

 • фігурні;
 • візерункові;
 • стелі з абстракцією;
 • «летючі» стелі (володіють ефектом польоту (ширяння) окремих складових елементів).

Монтаж стель із гіпсокартону

Облаштування ГКЛ на стелю можна розділити на такі етапи:

каркас для стелі з гіпсокартону

Слід зазначити, що каркас може бути виготовлений з металу або дерева.

Наша компанія виконує монтаж гіпсокартону на стелю тільки по металевому каркасі, що забезпечує високу якість конструкції і її довговічність.

Перш ніж розпочати виконання робіт із облаштування стелі, варто зробити необхідні розрахунки й здійснити розмітку точок кріплення підвісів. Після їхнього закріплення виконується монтаж основних профілів з обов'язковою перевіркою горизонтального рівня. Шви, що утворилися на стиках ГКЛ, зашпаровуються спеціальною шпаклівкою.

Вибір підвісної стелі для різних за призначенням приміщень

Кухня

Через те що на кухні знаходиться безліч комунікацій (електропроводка, повітропровід тощо), доцільно вибирати для оформлення цього приміщення подвійну стелю або більш складні її конструкції. Стеля з гіпсокартону на кухні ідеально підійде як для просторої, так і для маленької площі.

Спальня

При створенні комфортного й стриманого дизайну спальної кімнати варто звернути увагу на дворівневу стелю з підсвічуванням і конструкцією натяжної стелі.

Вітальня (зал)

Через досить велику площу тут безпосередньо підійдуть складні багаторівневі конструкції з гіпсокартону, які дозволять створити гармонійне освітлення й унікальний світловий малюнок. Ідеально впишуться у простір фігурні стелі з гіпсокартону, що створюють унікальний і неповторний дизайн кімнати.

Ванна

Оптимальним варіантом у цьому випадку будуть прості однорівневі або дворівневі гіпсокартонні стелі, які допоможуть замаскувати вентиляційні канали, а також установити кілька освітлювальних приладів.

Коридор

Дворівневі стелі для цього типу простору дозволять розташувати світильники в потрібних місцях і приховати електропроводку.

Вартість монтажу стелі з гіпсокартону

Для того щоб розрахувати точну вартість встановлення гіпсокартонних стель у Києві, варто запросити додому фахівця, який складе повний кошторис. Це можна зробити, зателефонувавши до компанії «ТеплоКомфорт» за зазначеними на сайті номерами. Наші співробітники розрахують точну ціну за роботу й нададуть Вам список матеріалів, необхідних для облаштування стелі з гіпсокартону.

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених робітників;
 • якісно виконуємо суміжні види робіт;
 • робота виконується в рамках поставлених строків;
 • прийнятні ціни.