Теплоізоляція приміщень

ru ua
Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 7.82 з 10 на основі 16 оцінок
про утеплення квартири

Утеплення квартири

Повертаючись додому увечері, ми мріємо про комфортний відпочинок і затишок. Перешкодити цьому можуть протяги і холод, які просто «видувають» з квартири тепло. Та й ціни за опалення зараз вже далеко не низькі. Виправити ситуацію може якісна теплоізоляція квартири.

про утеплення квартири
про утеплення приватного будинку

Утеплення приватного будинку

Мало у кого є бажання жити в холодному будинку з протягами та вогкими стінами. Звичайно, при будівництві сучасного будинку питання утеплення вирішується на етапі зведення. Але ось старі будинки будувалися з розрахунком на зовсім інші витрати на обігрів і потребують ретельного утеплення.

про утеплення приватного будинку
про утеплення пінопластом

Утеплення пінопластом

Пінопласт використовується вже не одне десятиліття. І за цей час він, безперечно, став якоюсь мірою синонімом слова «тепло». Цей матеріал підходить для утеплення всього будинку, як внутрішнього, так і зовнішнього. Пінопласт не дорогий, вибравши його, Ви отримаєте відмінну теплоізоляцію житла за невеликі гроші.

про утеплення пінопластом
про утеплення мінеральною ватою

Утеплення мінеральною ватою

Мінеральна вата поряд з пінопластом вже не одне десятиліття «зігріває» наші будинки і квартири. І це неспроста. У матеріала величезна кількість переваг, а недоліки хоч і є, але вони не суттєві і легко усуваються.

про утеплення мінеральною ватою
про утеплення стін зовні

Утеплення стін зовні

Холод і озноб це дуже неприємні почуття. І часом навіть включивши обігрів на максимум, зігрітися дуже складно. З цієї ситуації є тільки один вихід — утеплення будинку або квартири. Оскільки через не утеплені стіни виходить до половини тепла, їх утеплення представляється першочерговим завданням.

про утеплення стін зовні
про утеплення стін зсередини

Утеплення стін зсередини

Якщо Ви щасливий власник квартири в історичній частині міста або з інших причин зовні утеплити стіни не вдасться — це не біда! При правильному підході можна ефективно утеплити свою житлову площу зсередини. Але тут вже грає важливу роль правильний вибір матеріалу і технологій. Так як при неправильному підході можна зробити тільки гірше.

про утеплення стін зсередини
про утеплення даху

Утеплення даху

Утеплювати дах бажано не тільки приватного будинку, але і гаража, лазні та інших господарських споруд. А при переобладнанні горища в мансардне приміщення утеплювати потрібно з особливою ретельністю. Це складний вид термоізоляції, що потребує урахування всіх нюансів, про це і піде мова в цій статті.

про утеплення даху
про утеплення стелі

Утеплення стелі

Як відомо тепле повітря підіймається вгору. І якщо стеля не утеплена, його просто видує з приміщення, як і гроші з гаманця, які Ви віддасте за опалення. Утеплювати стелі будинків можна як зсередини, так і зовні — просто утепливши підлогу горища.

про утеплення стелі
про утеплення балкона і лоджії

Утеплення балкона і лоджії

Бажаючи хоч би трохи розширити житловий простір, жителі Києва все частіше звертають свою увагу на лоджії і балкони своїх квартир. Попередньо утепливши ці додаткові квадратні метри, можна перетворити їх на невелике, але затишне робоче місце, ігровий куточок, або ж поєднати з житловою кімнатою чи кухнею.

про утеплення балкона і лоджії
про утеплення підлоги

Утеплення підлоги

Протяги це неприємно, але особливо дратує, коли віє від підлоги. Холодні ноги можуть стати причиною багатьох захворювань, починаючи від легкої простуди і закінчуючи, не дай Боже, пневмонією. Звичайно, можна одягати вовняні шкарпетки і ходити в теплих плюшевих капцях. Але є варіант більш ефективний — утеплити підлогу будинку.

про утеплення підлоги
про утеплення фундаменту і цоколя

Утеплення фундаменту і цоколя

Будинок втрачає до 20% тепла через свою основу — фундамент. Але досі при будівництві цьому факту багато хто не надає належної уваги. А дарма, адже утепливши фундамент, не тільки забезпечите собі теплу підлогу в приміщенні, але і позбавите підвал від вологи, що в результаті збільшить термін експлуатації будинку.

про утеплення фундаменту і цоколя
про утеплення стін в під'їзді

Утеплення стін в під'їзді

Стіна з боку під'їзду значно тонше фасадної і якщо температура на сходовій клітці не особливо відрізняється від вуличної, то є сенс її утеплити. Теплоізоляції цих стін збереже не тільки тепло, а й забезпечить додаткову шумоізоляцію квартири.

про утеплення стін в під'їзді