Утеплення приватного будинку

Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 9.31 з 10 на основі 55 оцінок
утеплення приватного будинку

Вартість утеплення приватного будинку в Києві

Найменування робіт од. вим. ціна
(c матеріалом)
Утеплення зовнішніх стін будинку пінопластом м² от 400 грн
Утеплення зовнішніх стін будинку мінватою м² от 800 грн
Влаштування укосів з пінопласту м.пог. от 300 грн
Влаштування укосів з мінеральної вати м.пог. от 340 грн
Можете детальніше ознайомитися з розцінками на утеплення або зробити 

У наш час питання про утеплення будинку актуальне як ніколи.Справа в тому, що при правильному утепленні будинку зовні істотно зменшуються витрати на опалення, яке постійно дорожчає. Утеплювати треба не лише стіни, але і підлогу, фундамент, стелю і горище. Адже найкращу термоізоляцію дає повне утеплення будинку.

У цій статті піде мова про матеріали для утеплення, а також про технології їх монтажу.

Вибір матеріалу

Це важливе питання, тому що утеплення приватного будинку робиться на 20 років як мінімум. І все, що здійснюється в цьому напрямку, повинно мати максимально якісний результат. А це залежить від професіоналізму майстрів і вдало вибраних утеплювачів. Список матеріалів, які застосовуються при утепленні стін будинку, досить великий. Проте можна виділити найбільш популярні та ефективні.

пінопласт

Пінопласт

Популярність утеплення будинку пінопластом пояснити дуже легко. Це простота в монтажі, економність і низька теплопровідність – утримує всередині приміщення більше як 30% тепла. Даний утеплювач не схильний до гниття і екологічний (звичайно якщо це не підробка, і він не піддається впливу високих температур). Але у цього матеріалу є і недоліки, як реальні, так і вигадані народною поголоскою.

Недоліки цього матеріалу: з часом втрачає свої утеплюючі властивості, гарантований термін експлуатації до 15 років. Також пінопласт крихкий, схильний до грибка, цвілі та піддається псуванню гризунами.

екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол

Утеплювати приватні будинки пінополістиролом почали порівняно недавно. У принципі це той же пінопласт, але з усуненням багатьох його недоліків. Щільність пінополістиролу практично в два рази більше, він міцніше. Само собою, через це, при термоізоляції будинку, матеріалу використовується значно менше. З плюсів можна виділити також те, що цей утеплювач не псують гризуни та строк експлуатації більше, ніж у пінопласту.

До мінусів можна віднести високу вартість і велику кількість підробок. Застосовується як при внутрішньому, так і при зовнішньому утепленні будинку.

мінеральна вата

Мінеральна вата

Теж перевірений роками матеріал. В основному випускається у вигляді рулонів, але останнім часом все частіше цей утеплювач зустрічається і у вигляді плит. Переваг у цього матеріалу безліч. Низька теплопровідність, екологічність, вогнетривкість, при правильному монтажі – тривалий термін експлуатації.

Мінусом даного матеріалу є гігроскопічність – здатність вбирати вологу. При монтажі потрібно це врахувати і подбати про гідроізоляцію. Мінеральну вату категорично не можна стискати, так як під тиском вона спресовується, і втрачає свої теплоізоляційні якості.

Пінополіуретан (ППУ)

Цей матеріал зараз зацікавлює багатьох. Утеплюється будинок пінополіуретаном за допомогою напилення, що істотно спрощує сам процес. У цього матеріалу тільки один мінус – ціна. Проте, якщо не поскупитися, Ви отримаєте відмінно утеплену поверхню, без швів. Застосовується матеріал як при внутрішньому, так і при зовнішньому утепленні.

ППУ, на відміну від інших матеріалів, не зміщує точку роси і не залишає «містків холоду». Він не гниє, не піддається впливу плісняви, не містить шкідливих для здоров'я людини компонентів. Термін служби пінополіуретану: 30 років і більше.

Утеплення теплоізоляційними штукатурками

Секрет теплоізоляційної штукатурки полягає в пінополістирольних бульбашках з повітрям, що містяться в ній. Саме вони слугують теплоізолятором. Штукатурка наноситься на підготовлену поверхню. Це простий спосіб утеплення, але не зовсім ефективний.

Утеплювач – це товар. Дорогий і затребуваний. Купуючи його на ринку дешевше, дуже легко натрапити на неякісну підробку. Через це купувати його необхідно лише у перевірених продавців, у великих торгових мережах, тобто тільки там, де Вам зможуть надати всю необхідну документацію для підтвердження сертифікації матеріалу.

Технології утеплення будинку

Утеплити будинок можна як зсередини, так і зовні. Найбільш затребуване зовнішнє утеплення будинку. Виділяють два основних методи такого утеплення – це мокрий і сухий.

Мокрий метод – мається на увазі приклеювання утеплювача до заздалегідь підготовленої стіни спеціальним клеєм, з послідуючою штукатуркою. Плюс цього методу – простота процесу утеплення.

Сухий (каркасний) – більш складний, але, разом з тим і більш ефективний метод утеплення. Споруджується каркас на стіні, куди і поміщається утеплювач. Тут вже без залучення професіоналів обійтися вкрай складно.

Ці два методи застосовуються при утепленні будинку як зовні, так і зсередини. Звичайно, зовнішнє утеплення набагато ефективніше, але з певних причин часто доводиться проводити саме внутрішнє утеплення.

Проводячи теплоізоляцію, не можна забувати про такі важливі заходи, як утеплення фундаменту, підлоги і стелі будинку.

Особливості утеплення приватних будинків

Утеплення цегляного будинку

утеплення цегляного будинкуЦегляні будинки вимагають ретельного утеплення. Адже у цегли є один істотний недолік – висока теплопровідність. Утеплювати такі будинки рекомендують ще на момент зведення, але це не так принципово.

Будинок із цегли при бажанні можна утеплити зовні, зсередини і всередині самої стіни. Останній варіант застосовується тільки під час будівництва.

Якщо утеплення виконано неякісно, можуть з’явитися такі неприємності, як промерзання стін в зимовий період, поява цвілі, конденсату і грибка, псування матеріалів обробки і передчасне руйнування стін. Щоб уникнути таких негативних наслідків, рекомендується залучати до таких робіт виключно професіоналів.

Утеплення дерев'яного будинку

утеплення дерев'яного будинкуЯкісне утеплення не тільки допоможе заощадити на опаленні, а ще й продовжить термін служби зрубу. На думку фахівців, найбільш придатним матеріал для утеплення дерев'яного будинку є мінеральна або кам'яна вата. А ось від пінопласту краще відмовитися, так як він паропроникливий і не відводить вологу зі стін. Утеплення будинку з дерева слід починати з пароізоляції. В її якості можна застосувати алюмінієву фольгу, поліетиленову плівку або спеціальну плівку-пароізолятор. Головне завдання цього процесу – забезпечення вентиляції фасаду.

В цілому процес утеплення дерев'яного будинку задача складна і відповідальна, але якщо все зробити правильно, то в такому будинку буде тепло взимку і прохолодно влітку.

Утеплення каркасного будинку

При утепленні каркасного будинку, в якості утеплювача найчастіше використовують пінопласт або пінополістирол. Він укладається між обшивкою. Однак попередньо треба потурбуватися про гідроізоляцію, тобто усунути вогкість. Також необхідно простежити, щоб усередині конструкції не залишилося будівельного сміття.

Висновки

Утепливши будинок, Ви тим самим зменшуєте витрати на обігрів вдвічі, а то й більше. Якщо вся робота виконана правильно – це змінить мікроклімат у приміщеннях: позбавить від протягів і постійного відчуття холоду. Компанія «ТеплоКомфорт» спеціалізується саме на комплексному утепленні будинків, оскільки це дає найкращий результат. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевненими в якісній роботі наших фахівців, тому що наше кредо: задоволений клієнт – це постійний клієнт.

Чому «ТеплоКомфорт»?

  • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
  • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
  • власна команда перевірених робочих;
  • якісно виконуємо суміжні види робіт;
  • робота виконується в рамках поставлених термінів;
  • прийнятні ціни.