Утеплення даху

ru ua
Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 8.76 з 10 на основі 139 оцінок

утеплення даху у КиєвіНародна мудрість свідчить, що чи не найголовніше у житті людини це дах над головою. Такі слова підтверджують вагому роль, яку відіграє даний елемент будинку у створенні комфорту вашого житла.

Дах може бути плоским, може прикривати собою мансардний поверх або просторе горище. Утеплювати його потрібно у будь-якому випадку, адже добре утеплений дах на 25% більше зберігає тепла у всьому жилому приміщенні.

Утеплення даху, як частина теплоізоляції будинку, вимагає підвищеної уваги при виконанні. Компанія «ТеплоКомфорт» гарантує своїм клієнтам відповідальний підхід до даної роботи, при максимально швидких термінах її виконання.

Утеплення даху будинку

Термоізоляція даху – важливий етап зведення або ремонту покрівлі. Вибір технології залежить від таких факторів:

 • від конструкції даху;
 • від обраного для утеплення матеріалу;
 • від призначення приміщення, яке знаходиться під цим дахом.

Вибір утеплювача

У Києві можна придбати багато різних матеріалів для утеплення дахів будь-якої конфігурації. Від різноманіття найменувань та видів, а також розцінок на них можна просто розгубитися.

Проте, якщо добре вивчити суть проблеми, то виявиться, що розібратися в цьому не так вже й складно.

утеплення даху мінватою

Мінеральна вата

Утеплення даху мінеральною ватою – це термоізоляція за розумну ціну. Даний матеріал пожежобезпечний, не токсичний, має низьку тепловіддачу і легкий за вагою. В основному випускається у формі рулонів, але зустрічається і у формі плит. Підходить для утеплення всіх дахів, не залежно від конструкції і матеріалу. Проте, найбільше мінеральна вата підходить для утеплення дерев'яного даху.

Недоліком цього матеріалу є його гігроскопічність. Ні в якому разі під час його монтажу не можна забувати про гідро- і пароізоляцію.

Скловата

За своїми якостями матеріал близький до мінеральної вати. Виготовляють скловату з розплавленого скла. Це відмінний термоізолятор, негорючий, гомологічний і, що важливо, практично не пропускає сторонніх шумів.

Істотний мінус цього матеріалу в його структурі – дрібні частки скла, потрапляючи у повітря, можуть зашкодити людському організму. В першу чергу при утепленні покрівлі скловатою потрібно потурбуватися про слизову оболонку очей і дихальні шляхи. У цьому допоможуть Вам спеціальні окуляри і респіратор.

Випускається цей утеплювач у формі плит і рулонів.

утеплення даху пінопластом

Пінопласт

Утеплення даху пінопластом – один з найпопулярніших способів теплоізоляції в Україні і, зокрема, в Києві. Застосовується як для плоских, так і скатних конструкцій. Він так само підходить і для перекриття мансардного поверху. У пінопласту багато плюсів: він легкий, не боїться вологи і стійкий до мікроорганізмів і гниття, володіє хорошими теплоізоляційними якостями. Але є і мінуси – це горючість і газонепроникність.

Пінополіуретан

Сучасний матеріал, його не потрібно  укладати або закріплювати, він просто розпилюється над поверхнею покрівлі. Утеплення даху пінополіуретаном – прогресивний метод, і полягає він у розпиленні на всю необхідну поверхню. Утеплювач міцно зчіплюється з нею і утворює монолітну конструкцію без швів. Таке утеплення не пропустить ні вологу, ні холод.

Пінополістирол

Ідеальний матеріал у співвідношенні ціни та якості. Утепливши дах пінополістиролом, Ви зробите відмінну теплоізоляцію цієї частини будинку. Мінус матеріалу – це відносна складність його монтажу.

Технології утеплення даху

Виділяють три основні технології утеплення даху. Найпопулярніша полягає в укладанні утеплювача між кроквами. Далі йдуть способи, що полягають в укладанні термоізолятору під крокви і на крокви.

Утеплення скатного даху

Термоізоляція скатної покрівлі – процес не з легких. При виконанні такої роботи важливо враховувати безліч нюансів і аспектів, адже будь-яка помилка може призвести до великих проблем.

Утеплення скатної покрівлі також необхідне для підтримки оптимального температурного режиму в горищному приміщенні, адже якщо буде холодно на горищі – це позначиться на температурі у всьому будинку. Утеплення горищного перекриття і даху будинку зсередини разом з зовнішньою теплоізоляцією даху істотно допоможе зберегти тепло Вашого будинку.

Ідеально для теплоізоляції скатної покрівлі підходять цілий ряд матеріалів. Це базальтова мінвата, скловолокниста мінвата, пінополістирол і пінополіуретан.

Утеплення горища

У багатьох власників приватних будинків склалося упереджене ставлення до горищ. Багато хто думає, що це другорядний елемент будинку, який можна використовувати тільки як комору для зберігання непотрібного мотлоху.

Але це неправильно. Від горища багато чого залежить, і в першу чергу воно впливає на здатність будинку утримувати тепло. Для його утеплення використовується цілий ряд сучасних матеріалів.

утеплення мансарди

Утеплення мансарди даху

Найбільш складним і витратним є утеплення покрівлі мансарди, зокрема в Києві, де в зимову пору року може бути досить низька температура повітря.

Мета теплоізоляції мансарди – це не тільки збереження тепла, але і створення максимально комфортних умов для мешканців. Потрібно пам'ятати, що мансарда – це дах і, відповідно, в ній втрачається набагато більше тепла, ніж у нижньому приміщенні. Утеплюючи мансарду, потрібно розуміти про дві цілі:

 • утеплити поверхню суцільним шаром без зазорів;
 • подбати про паро- і гідроізоляцію.

Утеплення мансарди мінеральною або базальтовою ватою – простий у виконанні і разом з тим досить ефективний спосіб утеплити це приміщення.

Пінопласт дуже часто застосовують в області робіт з теплоізоляції. Його використовують у комбінації з іншими матеріалами і для утеплення мансардного даху зсередини.

Пінополістирол екструдований – відмінний матеріал, вище Ви могли ознайомитися з його плюсами.

утеплення плоского даху

Утеплення плоского даху

Плоска покрівля потребує ретельної паро-, гідро-, теплоізоляції. При правильному проведенні цих робіт, ви істотно заощадите на опаленні і на витраті матеріалів при будівництві.

Цей вид покрівлі користується популярністю насамперед завдяки можливості, наприклад, організувати там зону дозвілля (літні сади, кафетерії, відкриті майданчики для всіляких заходів).

Технологія утеплення даху такої конструкції – процес досить складний, і вимагає набору навичок і знань в цій області.

Чим і як утеплити дах з шиферу

Для того, щоб провести утеплення шиферного даху, не обов'язково знімати сам шифер. Утеплювач укладається зсередини покрівлі. Для утеплення підходять такі матеріали як мінеральна вата або скловолокно.

Ціни на утеплення даху

Цей процес не легкий і не дешевий, але якщо підійти до нього комплексно, і добре підготуватись, можна зробити все швидко і якісно, без зайвих витрат. Головне не нарватися на дилетантів, адже при неправильному утепленні волога може, накопичившись в утеплювачі, призвести до псування всього даху. Звертаючись до професіоналів, Ви страхуєте себе від маси неприємностей.

Утеплення даху приватного будинку – це необхідна інвестиція в домашній затишок.

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених робітників;
 • якісно виконуємо суміжні види робіт;
 • робота виконується в рамках поставлених термінів;
 • прийнятні ціни.