Утеплення квартири

ru ua
Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 8.11 з 10 на основі 48 оцінок
утеплення квартир в Києві

Вартість утепленния квартири в Києві

Найменування робіт од. вим. ціна
(c матеріалом)
Утеплення фасаду квартири пінопластом  м² від 750 грн
Утеплення стін екструдованим пінополістиролом  м² від 1200 грн
Утеплення фасаду мінеральною ватою м² від 1200 грн
Можете детальніше ознайомитися з розцінками на утеплення або зробити 

Утеплення стін квартири можна з упевненістю назвати важливим кроком у підготовці до зимових холодів свого житла. Багато хто задається питанням напередодні опалювального сезону: «А чи все я зробив, щоб мінімізувати втрату тепла своєї квартири?»

Відомо, що стіни квартири, без якісного утеплення, втрачають до половини тепла. Важливо пам'ятати, що відсутність адекватного проекту, ігнорування сучасних технологій і матеріалів, недотримання норм будівництва може не тільки не утеплити квартиру, але й стати причиною вогкості, холоду, цвілі.

Як ефективніше утеплити квартиру?

Є два способи утеплити квартиру – зовнішній і внутрішній. Звичайно, пріоритет у зовнішнього утеплення, але бувають такі ситуації, коли зовні будинок утеплити важко або просто неможливо. Це відноситься до тих випадків, якщо, наприклад, Ваш будинок – це пам'ятник архітектури або ж знаходиться в центі міста, де діє заборона на зміну фасаду. Не виключені й суто технічні причини, які можуть ускладнити або унеможливити роботи по зовнішньому утепленню. У таких випадках допомогти може лише теплоізоляція усередині приміщення.

Особливості зовнішнього утеплення

зовнішнє утеплення квартирЗовнішнє утеплення без сумніву можна назвати найбільш раціональним і ефективним способом. Самостійно провести такі роботи дуже важко і часом неможливо, оскільки без послуг промислового альпінізму в більшості випадків не обійтися.

Ось його плюси:

Зовнішнє утеплення стін сприяє створенню сприятливого мікроклімату у Вашій квартирі, взимку зберігає тепло, а влітку прохолоду. Взимку Ви істотно заощадите на обігріві приміщення. Влітку – на кондиціонуванні житла. Зовнішнє утеплення здатне зупинити корозію стін. Це відмінний шумізолятор. Жителі жвавих, як правило і вночі вулиць Києва, оцінять його по достоїнству.

Методи зовнішнього утеплення

Фахівці виділяють два основні методи установки зовнішньої термоізоляції:

Скріплена теплоізоляція (мокрий метод);

Навісна вентильована конструкція (сухий метод).

У столиці великою популярністю користується перший спосіб, головним чином через простоту реалізації. Звичайно, другий спосіб ефективніше і довговічніше. Однак, тут свою роль відіграє вартість утеплення, і кожен сам повинен вирішувати, який метод вибрати.

Вибір матеріалу для зовнішнього утеплення квартири

пінопласт

Пінопласт

Пінопласт (спінений полістирол) – це найбільш популярний матеріал для теплоізоляції. З його допомогою в квартирі можна утеплити підлогу, стелі і стіни – зсередини і зовні. Переваг у пінопласту чимало. В першу чергу це його чудові теплоізоляційні якості, доступна вартість і непогані експлуатаційні характеристики. Також великим плюсом даного матеріалу є його звукоізоляційні властивості. З недоліків – недовговічність, за умови неправильного монтажу, і велика кількість неякісних підробок. Головною відмінністю контрафактного пінопласту є його горючість та іноді навіть токсичність. З цієї причини рекомендується купувати його виключно у перевірених постачальників.

мінеральна вата

Мінеральна вата

Матеріал названий так через те, що складається зі штучних мінеральних волокон. Вата ділиться на шлакову і базальтову. Знаючі люди не рекомендують використовувати цей матеріал при внутрішньому утепленні – його мікрочастинки можуть потрапити в повітря, що може бути небезпечно для здоров'я людини.

Переваги мінвати у відмінних утеплюючих властивостях і негорючості. Це достатньо вологостійкий матеріал, витривалий до пошкоджень, він не розкладається під дією шкідників або вогкості. Базальтова вата не гниє, вона не вразлива до перепадів температур і паропроникна. З причини складного монтажу, який передбачає дотримання низки правил, якісно утеплити квартиру мінватою можуть тільки професіонали.

Скловата

Цей матеріал схожий за властивостями з мінватою, але виробляють його з відходів від виробництва скла. При зовнішньому утепленні квартири скловатою, важливо пам'ятати про захист очей і шкірного покрову.

екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол

Утеплення квартири екструдованим пінополістиролом або як ще його називають стіродуром може проводитися зовні і зсередини приміщення. Однак, саме для внутрішньої теплоізоляції цей матеріал вважається одним з найбільш підходящих.

Пінополістирол привабливий у першу чергу тим, що він стійкий до вологи і відповідно -гниття. Також серед переваг можна виділити – довговічність, міцність (на відміну від крихкого пінопласту), екологічність і пожежобезпечність. Стіродур саме завдяки своїй міцності відмінно підходить для теплоізоляції під систему тепла підлога. З недоліків – низька звукоізоляція і висока ціна.

Напилення пінополіуретану

Термоізоляція пінополіуретаном – чудовий сучасний спосіб зберегти тепло свого будинку.

Переваги цього матеріалу:

 • міцне, практично монолітне зчеплення з поверхнею;
 • відсутність швів, що покращує саме утеплення та зміцнює стіну;
 • низька теплопровідність, наприклад шар в 5 см аналогічний шару мінвати в 15 см;
 • легка вага матеріалу;
 • міцність і стійкість;
 • не потребує додаткової паро- і гідроізоляції;
 • вітростійкий;
 • нетоксичний;
 • гарні звукоізоляційні характеристики.

Внутрішнє утеплення квартири

внутрішнє утеплення квартириБез сумнівів, мінусів у внутрішнього утеплення квартири набагато більше. На час проведення робіт мешканців потрібно виселити з приміщення, що утепляється, такі роботи «зменшують» житловий простір. Якщо при монтажі були допущені помилки, то, безперечно, в приміщенні з'явиться зайва вогкість, а згодом грибок і цвіль.

Є, звичайно, й позитивні сторони. Ви зберігаєте фасад в цілісності і можете проводити утеплення в будь-яку пору року. Плюс до цього, такі роботи істотно дешевше зовнішнього утеплення, хоча, безперечно, менш ефективні.

Вибір материалу для внутрішнього утеплення

У Києві на даний момент для внутрішнього утеплення використовуються різні матеріали.

Утеплення мінеральною ватою

Це чудовий тепло- і шумоізолятор. Монтується «мокрим» методом – під штукатурку, і «сухим» – на обрешітку. Однак, при будь-якому методі гідроізоляція вкрай необхідна.

При утепленні мінеральною ватою здоров'ю виконавця може зашкодити пил. Для захисту органів дихання застосовуються респиратори, для шкіряного покрову – захисний одяг.

Під визначення «мінеральна вата» потрапляє вата зі скляного, базальтового, шлакового волокна. Скловата, як утеплювач житлового приміщення, зі зрозумілих причин не розглядається. Зате вона підходить для зовнішнього утеплення квартири або будинку.

Утеплення пінопластом

Утеплення стін всередині квартири пінопластом, звичайно, помітно зменшить розмір кімнати, але якщо Ви ставите метою не тільки утеплити, а й вирівняти стіни – це цілком прийнятно.

Технологія монтажу – «суха» чи «мокра», але ні в якому разі не можна забувати про засоби вологозахисту (ґрунтовки, мастики, мембрани).

Термоізоляція пінополіуретаном

Це сучасний напилюваний матеріал. Головний плюс використання пінополіуретану для утеплення стін квартири зсередини полягає в тому, що волозі і конденсату між ним та стіною просто немає звідки взятися. При розпиленні він прилягає настільки щільно, що виключає можливість попадання повітря у прошарок.

До того ж шар утеплення виходить на кілька сантиметрів меншим, ніж при застосуванні інших способів, а при внутрішньому утепленні це суттєво.

Багатошарові утеплювачі

Це двох-, тришарові рулонні матеріали, сендвічі, та практично повністю готові до монтажу системи.

Плюси такого утеплення квартири зсередини полягає в простоті монтажу багатошарового утеплювача і низької ймовірності розшарування системи.

Вартість утеплення квартири в Києві

Так, ціна утеплення 1м² всередині квартири буде істотно нижчою, ніж при  зовнішніх роботах, тому що найчастіше для них залучаються промислові альпіністи. Однак, в той же час ефективність утеплення зовні набагато вища.

Компанія «ТеплоКомфорт» в особі своїх фахівців досконально володіє всіма тонкощами зовнішнього та внутрішнього утеплення стін. За помірну ціну готова реалізувати ці роботи в найкоротші терміни. З розцінками можна ознайомитися на нашому сайті в розділі «прайс» або зателефонувавши нам. І пам'ятайте, якщо Вам пропонують явно низьку ціну, це означає що вони економлять в першу чергу на матеріалах, а не на оплаті праці своїх робітників. Теплих Вам зим!

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених робочих;
 • якісно виконуємо суміжні види робіт;
 • робота виконується в рамках поставлених термінів;
 • прийнятні ціни.