Утеплення підлоги

ru ua
Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 9.26 з 10 на основі 70 оцінок

утеплення підлоги у КиєвіТемпература підлоги, прийнятна для людини, може бути нижче кімнатної лише на декілька градусів. Холодна, неутеплена підлога просто-напросто «витягує» з приміщення тепло. Також погана підлога може стати причиною втрати до третини тепла в приміщенні.

Утеплення підлоги практично завжди вимагає індивідуального підходу який залежить від типу стяжки, фундаменту та його стану, конструкції будинку та інших факторів. Оптимальне рішення можуть прийняти лише досвідчені майстри, послуги яких ми готові Вам надати.

Утеплювачі, що застосовуються для підлоги

На ринку будівельних матеріалів Києва пропонується чимало різноманітних утеплювачів, які застосовують для термоізоляції підлоги. Давайте розглянемо основні:

Пінопласт – недорогий утеплювач з низькою теплопровідністю від 0,037 – 0,041 Вт/мК. Крім термоізоляції, пінопласт виконує функцію відмінного звукоізолятора.

Пінополістирол схожий за своїми якостями з пінопластом, але відрізняється більшою щільністю і, що дуже важливо при утепленні підлоги, міцністю.

Термоізоляція підлоги керамзитом. Цей насипний матеріал використовують в основному для утеплення дач і приватних будинків. Універсальність, функціональність і прийнятна вартість – так коротко і точно можна охарактеризувати цей утеплювач.

Утеплення підлоги мінеральною ватою. Це чудовий, легкий матеріал. Він відмінно підходить, наприклад, для утеплення підлоги лоджії, балкона.

Також не варто забувати про товстий лінолеум. Дуже часто його тильна сторона покрита шаром утеплювача. Для укладання такого матеріалу надзвичайно важливо добре вирівняти поверхню підлоги.

Види підлог і способи їх утеплення

Існує декілька технологій утеплення, що застосовуються в залежності від приміщення та різновиду підлоги. Важливо пам'ятати одне – не слід економити на матеріалах, оскільки повторна теплоізоляція потребує набагато більше затрат – як часу, так і грошей.

Далі ми коротко розглянемо процес термоізоляції в кожному конкретному випадку.

Утеплення дерев'яної підлоги

утеплення дерев'яної підлогиДерев'яні підлоги втрачають багато тепла, і потребують ретельного утеплення. Вибір утеплювача залежить від призначення будівлі. Наприклад, якщо це дерев'яна підлога дачі, підійде недорогий утеплювач типу пінопласту. Для утеплення підлоги заміського будинку доцільніше застосовувати більш дорогі легкі утеплювачі типу мінвати і пінофолу. Для стяжки відмінно підійдуть листові матеріали, такі як фанера або ДСП.

Не варто скидати з рахунків і «дідівський» спосіб утеплення дерев'яної підлоги. Тирсою, піском, керамзитом, шлаком утеплюють підлогу вже не одну сотню років. Їх рихлість забезпечує вільне «дихання», але є і мінуси. Згодом ці матеріали ущільнюються. А відходи деревини ще й приваблюють гризунів і комах.

Утеплення бетонної підлоги

утеплення бетонної підлогиПідлогові покриття більшості багатоквартирних будинків в Україні і, зокрема, в Києві, зроблені з бетону. Ми можемо запропонувати Вам декілька варіантів термоізоляції підлоги. Вартість цих робіт залежить від ціни обраних матеріалів і, звичайно, від складності проведення самої роботи. Найбільш популярні з них:

  • Електрична або водяна «тепла підлога», встановлюється після заливки.
  • Мінеральна і базальтова вата завдяки своїм якостям теж підходять на роль утеплювача. Працюючи зі скловатою, треба бути обережним, так як її дрібні частинки можуть потрапляти в повітря квартири і завдавати шкоди Вашому здоров'ю.
  • Термоізоляція бетонної поверхні за допомогою керамзиту або перліту (ці матеріали насипаються між лагами).
  • Утеплення бетонної підлоги пробковими плитами або утепленим лінолеумом.

Теплоізоляція підлоги балкона і лоджії 

Балкон квартири часто служить прекрасним місцем усамітнення, де можна спокійно за чашкою кави з сигаретою перевести дух і розслабитися після насиченого подіями дня. Утеплена підлога на балконі – обов'язкова складова комфорту.

У більшості квартир підлога на балконі розташована істотно нижче основного рівня підлоги квартири. Це дає можливість використовувати різні матеріали і технології утеплення.

Утеплення підлоги в приватному будинку

Утеплення підлоги в приватному будинку слід розпочати з підвального приміщення. Якщо підвал опалюється, і він теплий – це найчастіше вирішує проблему. Якщо ж ні, то утеплення стелі підвалу стає пріоритетним завданням.

Так само необхідно утеплити фундамент. Виконання цієї роботи запобігає контакту крижаного промерзлого ґрунту зі стінами фундаменту, що сприяє проникненню холоду в будинок.

При утепленні підлоги котеджу застосовуються всі з перерахованих вище матеріалів і технологій.

Утеплення підлоги в квартирі

Холодна підлога в квартирі – це завжди некомфортно і незручно, адже щоб зігріти ноги доводиться одягати кілька пар шкарпеток і ходити в теплих капцях. До того ж холодна поверхня підлоги є причиною багатьох простудних захворювань. Вирішити цю проблему можна за допомогою правильно обраної технології утеплення підлоги.

Причина холодних підлог у квартирі полягає в бетонних перекриттях, так як цей матеріал відрізняється високою теплопровідністю. Такі перекриття між поверхами будівлі хоч якось прогріваються. А от для мешканців першого поверху утеплення підлоги має бути справою номер один.

Утеплення підлоги горища

утеплення підлоги горищаХолод проникає не тільки через стіни, вікна й підлогу, але і зі стелі, яка часто погано утеплена. Тому важлива складова термоізоляції всього Вашого будинку або квартири – утеплення підлоги горищного приміщення. Вибираючи утеплювач, потрібно орієнтуватися на більш легкий, щоб він не перенавантажував перекриття.

Висновки

Сподіваємося, що  у цій статті Ви знайшли щось корисне для себе.

Ми завжди раді надати Вам допомогу не тільки справою, а ще і корисними порадами. Отримати безкоштовну консультацію можна вже сьогодні за телефонами, які вказані на нашому сайті.