Утеплення пінопластом

Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 9.25 з 10 на основі 52 оцінок

утеплення пінопластом Зимовими, холодними вечорами багато жителів нашого славного міста задаються питанням: «Чому це я влітку не задумався про утеплення свого житла?». Адже зима – це не тільки новорічні свята, а й лютневі морози, протяги і високі рахунки за опалення.

Проблема теплого житла була у всі часи актуальною. Тим паче зараз, коли ціна на газ росте в геометричній прогресії.

Серед величезної кількості теплоізоляторів є один, перевірений роками і по-справжньому народний утеплювач – пінопласт.

Пінопласт доступний за ціною, і водночас з цим досить надійний утеплювач. Також важливо, що цей матеріал створює прекрасну звукоізоляцію, не пропускає вологу, що запобігає появі грибка і цвілі.

Область застосування пінопласту

Застосування цього утеплювача по-справжньому дуже розповсюджене. Починається з утеплення пінопластом фасадів заміських будинків і дач, і закінчується утепленням квартир, як всередині, так і зовні.

Загалом, цей матеріал, можна сказати, призначений для швидкого вирішення проблеми втрати тепла в приміщенні. Зробивши зовнішнє чи внутрішнє утеплення квартири чи будинку пінопластом, Ви надовго забудете про неї.

Далі в статті коротко опишемо процес утеплення пінопластом різних поверхонь.

Підготовчі роботи до утеплення

Роботи з утеплення фасаду слід почати з підготовки поверхні. Вони не займуть багато часу, але від старанності їх виконання залежить якість результату.

Для початку потрібно видалити з поверхні фасаду або стіни все, що може зашкодити якісному кріпленню пінопласту. Це і штукатурка, яка обсипалася, і потріскана фарба. В ідеалі стіни потрібно очистити дощенту.

По закінченню очистки, їх ще потрібно і помити. Для цього підійде міні мийка або просто звичайний шланг.

Фінальна стадія підготовки стін до утеплення пінопластом зовні – грунтовка. Ця процедура робиться для їх зміцнення.

Технологія утеплення фасадів

технологія утеплення пінопластом Найбільшою популярністю користується «мокрий» метод утеплення. На попередньо очищену поверхню фасаду за допомогою спеціального клею і дюбелів кріпиться пінопласт.

Процес утеплення зовнішньої стіни пінопластом схожий з укладанням кахлю – дуже схожі способи нанесення клею на плити і їх вирівнювання. Відмінності тільки в габаритах, структурі матеріалу і технології обробки швів.

Наступний етап утеплення – шпаклівка наклеєних листів. Тут необхідна армована сітка зі скловолокна і клейовий розчин (можна використовувати той же Ceresit). Наносити шпаклівку треба не товстим шаром, але так, щоб вона покрила сітку. Клей повинен бути в такій кількості, щоб його вистачило на два шари.

Через три дні стіна повністю підсихає. І вже суха поверхня грунтується. Бажано, щоб грунтова суміш містила кварцовий пісок. Це забезпечить надійне зчеплення з наступним, декоративним шаром.

Утеплення стін пінопластом зовні

утеплення стін квартири пінопластом Зараз утеплити стіни квартири зовні – не проблема. Промисловим альпіністам не складе труднощів провести термоізоляцію на будь-якій висоті багатоквартирного будинку. На перших поверхах утеплення, як правило, робиться на будівельних лісах.

І саме пінопласт є одним з утеплювачів, що найбільш підходить для цих цілей. Переваг у пінопласту маса. Крім тих, про які ми з Вами говорили на початку статті, можна назвати ще й здатність зберігати в приміщенні прохолоду. Це дозволяє заощадити і на охолодженні влітку. Жителі, особливо центральних вулиць Києва, оцінять звукоізоляційні властивості цього матеріалу.

Дуже важливо при проведенні робіт э суворо дотримуватися технології утеплення фасадів. Це суттєво збільшить термін служби пінопласту при цьому максимально зберігши його теплоізоляційні властивості.

Утеплення пінопластом всередині приміщення

Для утеплення пінопластом приміщення зсередини не існує ніяких сезонних рамок. Його можна проводити цілий рік, у зручний для Вас час. Внутрішня теплоізоляція проводиться лише у тому випадку, коли проведення зовнішнього утеплення неможливе.

Внутрішнє утеплення зменшує площу квартири. Вибір утеплювача бажано зупинити на максимально щільному матеріалі. Радимо звернути увагу на схожий з пінопластом матеріал – екструзійний пінополістирол. Як вже було сказано, він має велику щільність і відповідно при меншій товщині показники тепловіддачі у нього менші. Проблема в ціні, вона істотно вища за вартість пінопласту.

утеплення стелі пінопластом Так само пінопласт застосовується при утепленні стель, підлог, горищних приміщень... Його з невеликою натяжкою можна назвати універсальним утеплювачем.

Проте, у пінопласта є й невеликий мінус. Існує думка, що після 15-20 років служби він потихеньку починає втрачати свої утеплюючі властивості. Однак, це за нинішніми мірками чималий термін. Технології змінюються дуже швидко, і складно уявити, що ринок нам запропонує, скажімо, через 20 років.

Активно утеплювати будинки пінопластом в західній Європі почали після другої світової війни. І негативних відгуків від господарів, утеплених ще тоді будинків вкрай мало. Велику роль відіграє виробник матеріалу. Завдяки великій кількості підробок ходять чутки про неякісний, токсичний пінопласт.

Частину робіт по утепленню можна виконати і самостійно. Якщо ж Ви зайнята людина і цінуєте свій час, розумніше буде звернутися до професіоналів. Наша ціна за роботу з утеплення пінопластом приємно здивує Вас.

Головною метою існування нашої фірми «ТеплоКомфорт», природно, є прибуток. Проте, ми як патріоти свого міста і своєї країни, знаємо з досвіду сусідніх держав, наскільки правильне утеплення будинку або квартири зменшує споживання енергоресурсів для обігріву. У глобальному плані – це зменшить споживання газу, що, в кінцевому результаті, наблизить Україну до енергетичної незалежності.

Правда полягає в одному: енергоносії будуть дорожчати завжди. Вже зараз холодний будинок передбачає вибір: або віддати значну частину зароблених грошей за газ або мерзнути.

Вартість робіт з утеплення фасаду і стін пінопластом Ви можете дізнатися у розділі «прайс».

Чому «ТеплоКомфорт»?

  • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
  • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
  • власна команда перевірених робітників;
  • якісно виконуємо суміжні види робіт;
  • робота виконується в рамках поставлених термінів;
  • прийнятні ціни.