Утеплення стелі

Viber
Telegram
WhatsApp
Рейтинг послуги 9.36 з 10 на основі 161 оцінок

утеплення стелі в КиєвіНайкращою порою року для утеплення будинку або квартири, звичайно ж, є літо. Ця пора року дає всі переваги для проведення таких робіт, адже існують температурні обмеження для використання деяких матеріалів. Також поверхня повинна бути сухою, чого важко досягти в умовах, наприклад, осіннього дощу або зимового снігопаду. Проте, є виключення: взимку можна зайнятися внутрішнім утепленням будинку, і, зокрема, утепленням стелі. За цю роботу візьмуться фахівці компанії «ТеплоКомфорт», виконавши утеплення стель швидко і, що найголовніше, якісно.

Фізика, а конкретніше закон конверсії, стверджує, що тепле повітря піднімається вгору, після чого «шукає» виходи назовні. Це часто може призвести до появи грибка, особливо в помешканнях останніх поверхів багатоквартирних будинків.

У даній статті ми розглянемо, як вирішити проблему утеплення стелі з бетону в квартирі і дерева – у приватному будинку. Ознайомимо з різними технологіями утеплення і з матеріалами, які для цього застосовуються.

Стелю можна утеплювати як і зсередини приміщення, так і зовні, наприклад, підлогу горища або плоский дах.

Вибір оптимального утеплювача для стелі

При розгляді цього питання потрібно відштовхуватися від тієї суми, яку Ви готові витратити на придбання утеплювача. Можна вибрати недорогі, але перевірені часом матеріали, типу пінопласту, мінеральної вати і насипних –  керамзиту. Чи зробити ставку на сучасні матеріали, які коштують дорожче, і утеплити стелю свого будинку пінополістиролом, ековатою або взагалі напилити пінополіуретан.

Пінопласт

утеплення стелі пінопластомПінопласт – як вже було сказано, утеплювач, перевірений роками. Головними його перевагами є невелика ціна, низька теплопровідність і легка вага. В процесі утеплення цим матеріалом, не потрібна ретельна гідро - і пароізоляція. Дуже часто пінопласту приписують токсичність і недовговічність. Ці недоліки властиві в першу чергу неякісній контрафактній продукції.

Способи укладання пінопласту:

 • «Мокрий» пінопласт клеїться спеціальним клеєм до стелі. Цей спосіб ідеально підходить для утеплення бетонної стелі.
 • «Сухий» или каркасний спосіб. Про нього більш докладно поговоримо далі в статті.

Мінеральна вата

утеплення стелі мінватоюДаний матеріал відрізняється довговічністю, екологічністю і відповідає всім вимогам пожежної безпеки. В цілому, це відмінний теплоізолятор. Найбільш підходять для утеплення стелі плити з мінеральної вати. Як правило ці плити поміщають в каркас з металопрофілю чи дерев'яних дощок. Послідовність робіт виглядає наступним чином:

 • гідроізоляція стелі із застосуванням спеціальної гідроізоляційної плівки;
 • монтаж каркасу з подальшим укладанням утеплювача;
 • пароізоляція утеплювача знизу за допомогою спеціальної плівки;
 • обшивка листами гіпсокартону з послідуючим оздобленням поверхні.

Як утеплити стелю приватного будинку

Утеплення стелі приватного будинку – дуже важлива, а в деяких ситуаціях просто необхідна процедура. Без неї не обійтися, якщо у будинку взимку, незважаючи на роботу опалення по максимуму, прохолодно, або навіть з'явилася паморозь у верхніх кутах кімнати і на стелі, вологість та пліснява на стінах. І при всьому цьому Ви несете великі грошові витрати на опалення. Це як раз той випадок, коли необхідно якісне утеплення стелі Вашого житла.

Утеплення дерев'яних стель у приватному будинку зсередини проводиться, якщо, наприклад, зверху є другий, неопалювальний поверх або мансарда. Процес утеплення починається з кріплення дерев'яного каркаса до стелі. В цей каркас поміщається утеплювач, а між стелею і утеплювачем – пароізолятор. Незважаючи на зменшення висоти стелі, в утеплюваній кімнаті точно стане тепліше і затишніше. Робота ця не легка, і самодіяльність може просто призвести до псування матеріалів, тому рекомендуємо перед початком робіт порадитися з професіоналами.

Якщо ж у Вашому будинку є горище, то це ще краще. Можна провести утеплення стелі зовні. Вибір утеплювача простий: керамзит для утеплення стелі гаража чи сараю; для житлового будинку ефективніше буде використовувати мінеральну вату або пінопласт.

Як утеплити стелю у квартирі

Необхідність утеплення стелі квартири виникає, якщо вище знаходиться неопалюване приміщення, або герметизація міжпанельних швів виконана неякісно.

каркасне кріпленняУ квартирі, якщо є необхідність, стеля утеплюється зсередини. Проте, якщо вона знаходиться на останньому поверсі, і у вас є доступ до горища, – зовні. Утеплення зсередини, як і у випадку з будинком, полягає у спорудженні навісного каркасу або виконання цієї роботи мокрим способом, тобто за допомогою приклеювання плит того ж пінопласту або пінополістиролу до стелі.

Як вже було сказано, стелю можна утеплити зовні квартири, утепливши підлогу горища. На підлогу горища, укладають листи пінопласту або пінополістиролу, стики з'єднують монтажною піною. Утеплити підлогу горища можна і мінватою, спосіб не відрізняється.

Якщо Ви прийняли рішення утеплити стелю свого будинку, а може просто замислюєтеся про це, телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів і отримайте безкоштовну, розгорнуту консультацію, яка допоможе Вам прийняти правильне рішення. Удачі! І не мерзніть. :)

Чому «ТеплоКомфорт»?

 • більше 1000 виконаних замовлень різних обсягів;
 • на ринку будівельних робіт з 2014 року;
 • власна команда перевірених робочих;
 • якісно виконуємо суміжні види робіт;
 • робота виконується в рамках поставлених термінів;
 • прийнятні ціни.